fbpx

VENUS BELA

Uus romantiline VENUS seeria

VENUS kollektsiooni on lisandunud muinasjutuline 12-st mudelist koosnev “Bela” seeria, kus hõbedast teokarbile annavad hinge merikarbikujulised ehtekivid. BELA on austusavaldus looduse ja kevade ilule.

VENUS BELA / Pildile püüdnud Julia Shashkina / AD Tanel Veenre / AD assistent Mark Dorfmann / Modellid: Agata (ICON Models), Anne Mari (AL Models) / Juuksed: Külliki ja Katri (Aili Puss Education ) / Meik: Maret Ubaleht

“Venus Bela on ood poolvääriskividele, mis graveeritud ühekaupa minu näidiste järgi. Selles seerias on juugendlikku ilu, mis mind alati mõjutanud.”Tanel Veenre

Eriline saamislugu

VENUS BELA hõbedetailid on 3D prinditud Eestis eetilisest hõbedast. Kollektsiooni vääristavad ehtekivid on Tanel Veenre jooniste järgi valmistatud Indias, kus on aastasadu vana kivide töötlemise traditsioon.

“Bela” teokarbi-kujulised kivid on käsitsi graveeritud – nõnda valmistatud kive kohtab muidu vaid kõrgmoe ehetes, kuna iga kivi voolimine on erakordselt ajamahukas. Kuid vaid nõnda saavutasime lõpptulemuse, kus metalne merekarp peegeldub värvilistes poolvääriskivides.

Venus Bela jaoks valminud 12 eri tooni poolvääriskivi kollektsioon Taneli stuudios. Suuremate graveeritud kividega kollektsiooni jätku on oodata aasta lõpus. 🙂

Igal Venus Bela mudelil on nimi, mis eesti keeles tähendab ilusat. Milline keel sind kõnetab?

Aitame Läänemerd

2021. aasta kevadel tähistame esimest aastat oma heategevuslikul teekonnal. Venus Bela seeria toob meie poolt toetatavate organisatsioonide sekka Eestimaa Looduse Fondi. Kui Venus Bela lätted asuvad helesinistes Vahemere-vetes, siis meie kodumaa kaldad nii helged ei paista.

VENUS BELA seeria kuus kõrvarõnga paari aitavad koguda vahendeid Eestimaa Looduse Fondile, et võidelda Läänemere kaitsmise eest. 20% nende mudelite müügitulust aitab panustada Läänemere jätkusuutliku arengukava koostamise ja järgimise teostamisele.

Kas teadsid Läänemeri on maailma üks saastunumaid veekogusid? Mehhiko lahe, India ookeani ja Vahemere järel hoiab Läänemeri kurba 4. kohta.

Eestimaa Looduse Fond teeb koostööd Maailma Looduse Fondiga (WWF) Läänemere keskkonnaprogrammi raames.
ELF

Fondid aitavad kujundada poliitikat ning on nö valitsuste valvekoeraks.
22 ELi riiki pidid esitama jätkusuutlikkuse kava Läänemere kaitseks. Tähtajaks esitasid kava Taani, Soome ja Läti.
WWF Aprill 2021

Meresinistes toonides ehtekividega VENUS BELA kõrvarõngaste müügitulust annetame 20% Eestimaa Looduse Fondile.

Shopping Cart