fbpx

Saatmine

Tellimuse töötlemise aeg 1-5 tööpäeva. Tarne Eestis 1-5 tööpäeva, Euroopas kuni 5-14 päeva ja mujal maailmas 14-28 päeva.

itella dpd omniva
Eesti pakiautomaat 2.30€ pakiautomaat 2.40€, kuller 7€ pakiautomaat 3€
Läti - pakiautomaat 5€, kuller 10€ pakiautomaat 5€
Leedu - pakiautomaat 5€, kuller 10€ pakiautomaat 5€
Soome pakiautomaat 10€ - postkontor 5€
Euroopa Liit - kuller 10€ postkontor 5€
Muu maailm - - postkontor 10€

Tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on Sul õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul juhul, kui kaup on kasutamata (kauba sobivust võib proovida ja tutvumise eesmärgil kasutada) ning rikkumata. Kui kaubal esineb kasutamise või kulumise märke, on meil õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tasuta tagastada sama uksekoodiga 14 päeva jooksul. Tagastamine on sama lihtne kui kauba vastuvõtmine – sisesta kapi juures vajalik kood ja pane pakk automaati. 

Kui oled saanud paki valgesse pakiautomaati ja soovid antud saadetise tagastada, siis mine tagastuse vormistamiseks iseteeninduskeskkonda https://my.smartpost.ee/return_parcel/

Täpsema info tagastamise kohta leiad siit.

Automaatne PIN-tagastus on mugav lahendus klientidele, kes soovivad pakki tagastada.

Paki kättesaamisel teavitatakse klienti SMSi ja/või e-kirja teel tagastamise võimalusest. Sõnumis või e-kirjas on väljatoodud tagastamiseks vajalik PIN ja/või QR-kood.

Kasutades PIN ja/või QR-koodi saate tagastussildi pakiautomaadist välja trükkida ja paki tagasi saata.

Täpsema info tagastamise kohta leiad siit.

Pakiautomaadi paki saabumise SMS-is või e-kirjas on ka tagastuskood. Sellega saad paki tasuta tagastada kõikidest Omniva pakiautomaatidest ja postkontoritest.

Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud aadresskaart. Vali pakiautomaadi ekraanil „ Tagastan paki“, sisesta tagastuskood ja aseta pakk kappi, tagastuse aadresskaardi lisab pakile kuller, kui tuleb pakke korjama.

Täpsema info tagastamise kohta leiad siit.

Rahvusvaheline tagastamine
Välisriigist (v.a Läti, Leedu, Soome) toimub paki tagastamine kohalikust postkontorist. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Viimasel juhul palume ostjal saata postkontorist saadud tšekk info@tanelveenre.com, et saaksime saatmiskulu hüvitada. Tagasta pakk aadressile:

Embassy of Fashion
Roosikrantsi 15, 
Tallinn, 10119,
Eesti
+372 55561168

Maksete tagastamine
Tagastame kauba eest saadud tasu tagastatava kauba kättesaamisel viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest.

Kauba vahetus
Tooteid saab vahetada sama toote teise suuruse vastu või teise samaväärse hinnaga toote vastu. Kui soovid asemele teist erineva hinnaga toodet, tuleks sobimatu toode tagastada ja vormistada uus tellimus

Shopping Cart