fbpx

Andmisrõõm

Andmine on osa Tanel Veenre kaubamärgi DNAst. Märtsis 2020, mil koroona raputas meid lahti mugavustsoonist, alustasime heategevusega teadlikumalt. Kõigepealt kogusime Toidupangale oma klientide abiga enam kui 2000 eurot. Sama aasta mais tulime välja erikollektsiooniga sihtasutuse Minu Unistuste Päev toetamiseks, kuhu oleme annetanud enam kui 2500 eurot. Läbi aastate on Taneli Südameasjaks olnud SA Noore Ehte Fond toetamine, kuhu oleme kandnud 4600 eurot. Ukraina sõja alguses võtsime missiooniks toetada ukrainlasi, kellele oleme annetanud juba 38 000 eurot. Kuid abisaajaid on palju enam ning peale rahaliste annetuste oleme muidugi jaganud lõputult oma tooteid – noorteüritustest kuni ema-lapse turvakoduni.

Võimalus peegeldada maailmale tagasi head, mida oleme ise kogenud, on privileeg. Oleme südamest tänulikud kõigile, kes on aidanud koos meiega aidata!

Tanel Veenre kaubamärgil on enam kui 20 toodet, mille müügist veebipoes www.tanelveenre.com läheb 20% heategevusse. Hetkel toetame järgmisi organisatsioone:

SA MINU UNISTUSTE PÄEV
Minu Unistuste Päev aitab ellu viia nende laste unistusi, kes saatuse tahtel peavad oma päevad veetma haiglaseinte vahel. Ühisest eesmärgist panna laste silmad rõõmust särama, sai alguse „Kõrvamarjade“ väikesari „Unistuste päev“.
MTÜ VÄHIHAIGETE LASTE VANEMATE LIIT
Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu missioon on tagada vähihaigete laste ravi, toetades nii last kui ka kogu perekonda. Kui mure on suur, on üksindus kõige kohutavam. Tanel Veenre kaubamärk annab oma panuse, annetades 20% „Hippo Couture’i“ sarja klassikaliste hobuehete müügitulust.
SA KIUSAMISVABA KOOL

KiVa on teaduslikul meetodil töötav ennetusprogramm koolidele. Eesmärk on ennetada ja vähendada koolikiusamist Eesti õppeasutustes. Paljud ilud ja valud elus algavad koolipõlves, seepärast ongi oluline luua meie lastele julgustav, turvaline ning toetav koolisüsteem, kus õppimine ja rõõm käivad käsikäes. Ostes „Voodoo paradiisi“ sarja ristikesi, toetad Kiusamisvaba Kooli.

SA NOOR EHE

Eesti kunstiakadeemia professori Kadri Mälgu 2008. aastal asutatud fond toetab loometee alguses olevaid andekaid ehtekunstnikke. Väljaantav toetus on tunnustuseks tulemusliku loomingulise töö eest või professionaalseks enesetäiendamiseks. Meie toetame sihtasutust spetsiaalselt fondi toetuseks sündinud säravmustade megamarjadega.

MTÜ LAPSELE VANEMAD

Selle vaid vabatahtlike entusiasmist töötava organisatsiooni südameasi on anda lastele võimalus kasvada üles oma mõlema vanemaga ka siis, kui perekond on laiali pudenenud. Me toetame organisatsiooni merekarbi rinnanõeladega.

MTÜ VANEM VEND, VANEM ÕDE
MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde missioon on toetada ühiskonnas sõprust, eeskuju ja täiendavat emotsionaalset tuge vajavaid lapsi, tagada nende õigus olla ära kuulatud, ennetada nende riskirühma sattumist ja soodustada nende riskirühmast välja toomist, luues seeläbi tugevad eeldused nende kasvamiseks terve enesehinnanguga edumeelseteks inimesteks.
SA TALLINNA LASTEHAIGLA TOETUSFOND

Tallinna Lastehaigla Toetusfond on üks vanemaid Eestis asutatud heategevusorganisatsioone, mille eesmärgiks on parima võimaliku meditsiinilise abi toomine Tallinna Lastehaiglasse. Soetades rinnamärgi, toetad Tallinna Lastehaigla kõige pisemaid patsiente ehk enneaegsete vastsündinute ravi.

UKRAINA HEAKS

Reaalne rahaline abi on parim, mida saame Ukrainale pakkuda. Seetõttu oleme pühendanud Ukrainale eri kõrvamarjade väljaande, mille müügist 50% annetame Ukrainat abistavatele MTÜ-dele. Samuti läheb ka kogu sinimustvalge merihobu rinnamärgi müügitulu Ukraina abistamiseks.

MTÜ LITTLE BRIDGE FOUNDATION
Meil on rõõm ka toetada MTÜ Little Bridge Foundation kaudu 9-aastase Uganda tüdruku Kagoya Sauda kooliteed, kellele oleme soetanud koolitarbed ning katame igakuiselt koolis käimise kulud.
Shopping Cart