fbpx

Värsked lumemarjad

Aastalõpu eel on Tanel Veenre kõrvamarjade kollektsioon saanud väärikat täiendust. Kõrvamarjade vikerkaarde on lõpuks lisandunud ka kõige enam küsitud värv, mille tegemisega on Tanel 7 aastat oodanud – naturaalvalged Lumemarjad.

Need kõrvamarjad on oma olemuselt minimalistlikud, puhtad ja õrnad, kuid lumehelbelikust kergusest hoolimata pilkupüüdvad. Kandjat ootab ees loendamatu arv võimalusi, kuidas Lumemarju erineva rõiva- ja soenguvalikuga sobitada. Sõltumata aastaajast võib neid kombineerida nii mustade toonide kui värvidega ning kanda nii igapäevaselt kui ka altari ette astudes 😉

„Earberries“ ehtasarja lisandunud Lumemarjadega saab tutvuda ning neid endale soetada meie e-poest ja esinduskauplusest Roosikrantsi 15, Tallinn.  

Päris päris esimesed paarid Lumemarju sündisid tegelikult juba kuue aasta eest, mil need helkisid Aldo Järvsoo Kultuurikatlas toimunud moekollektsiooni esitlusel. Aldo kosmiline „Aurora Borealis” vajas just valget aktsenti, kuid tooteks ei tihanud Tanel neid siiski veel teha kartes ehete määrdumist kandmisel. Tänaseks on marjade värvimise tehnoloogia piisavalt täiustunud ja neid saab ka pesta ning õige aeg veidi valgust lisada tundus just nüüd, segasel ja hämaral 2021. aasta novembrikuul. Siiski palume hoida marju kehakeemiaga (kreemid, õlid, parfüümid) kokku puutumast – need võivad sulatada värvikihti, mis muidu püsiks muutumatuna aastaid.

Üks paar marju hiilis tol korral siiski ka ellu kui Taneli stiili-ikoonist sõber Aljona Eesmaa need endale palus. Tema garderoob on pigem akromaatiline ning lähenemine stiilile karge ja minimalistlik, mistõttu jäid just Lumemarjad talle laval eriliselt silma. Seepärast pöördus ta oma palvega kohe pärast etendust Taneli poole, kes puikles küll alguses vastu, kuid lõpuks sündiski üks üksik paar Lumemarju, mille Aljona õnnistas sisse oma Ameerika road-tripil.

Aljona meenutab: „Kuna olen nüüdseks juba aastaid saanud olla valgete kõrvamarjade ainuomanik, olen seda paari tõesti väga hoidnud ning kandnud ainult väga erilistel sündmustel või pidulikel puhkudel. Näiteks kaunistasid need mind minu esimesel USA ringreisil, kus ehtepaarike sai väärikalt jäädvustatud otse Hollywoodis, samuti kandsin neid selle aasta suvel toimunud suurejoonelist „Mineralia” moeetendust väisates. Mul on mitmeid-mitmeid teisi Taneli kõrvarõngaid, kuid just nendes valgetes peitub minu jaoks midagi erilist – seega on mul suur rõõm, et lõpuks saavad sellest maagiast osa ka teised.”

Shopping Cart