fbpx

Stiilimängud Hiina moodi

Meie kõrvamarjad on üha popimad ka hiinlannade seas, kes lisavad neile oma puudutuse. Kogusime mõned näited ägedatest outfitidest siia, ehk leiad sinagi inspiratsiooni:

Loomult pehmeid pastelseid värve võib muu hulgas kirjeldada omadussõnadega nagu väljapestud ja kahvatu. Meie Mini Lemonsid ongi siin kokku sobitatud helge pastelse lookiga.

Salapärane ja aegumatu must, elegantsi ja seksikuse sümbol, on alati moes. Punamütsikese stiilis mustale mantlile, käekotile, sallile ja saabastele lisavad värvi juurde erkpunased nahkkindad ning meie kõrvamarjad Mini Cherries.

Koolivormi stiilis bomber jakk, crop top, kõrge pihaga lõhkised sirgelõikelised teksad ning 90ndate stiilis käekott, mis selle aasta inspiratsioonivärvis Very Peri. See tänapäeva noorte tänavalook on kombineeritud meie Mini Dreamberriedega, mis kogu riietusele särtsu annavad.

Elegante 80 stiilis look, mille tähelepanu varastavad apelsini/porganditooni kõrge pihaga viigipüksid ning meie Fruits of Paradise sarjast Fruits of Enceladus. Klassikaline veidi laiemate õlgadega triiksärk ning lai kuldse pandlaga vöö rõhutamaks peenet piha.

Siin kohtuvad selle aasta värviinspiratsioon Very Peri (dünaamiline kahvatulilla ja -sinise vahel tasakaalu otsiv värvus), aasiapärane animatsioon ning keha vormiv gooti stiilis korsett. Kombo, mille kokku sobitamise peale ei tulekski, kuid nagu näha, siis annab kokku midagi imelist. Sellele enesekindlale kübaraga outfitile annavad vürtsi juurde meie Mega Boysenberries.

Shopping Cart