fbpx

Moeshow Portaal

Loomingu ja sündmuse sünnilugu

Aldo kosmiline kõrgmood ja Taneli TITAN ehteseeria

14. augustil Haapsalus tulevad esitlusele Aldo ja Taneli värsked moe-, ehete- ja aksessuaaride seeriad, mille ühiseks nimetajaks on futurism ja geomeetria. Selgelt lõigatud siluettides, pikseldatud mustrites ja elektrilistes toonides reisijad on kogunenud Eesti pikimale perroonile, et asuda teele.

Kollektsiooni pildistamine meie Roosikrantsi stuudiopoe ees

Aldo: “Ühel hiliskevadisel nädalavahetusel jälle Haapsalus uitades tuli mõte, et miks mitte teha show kusagil mujal kui Tallinnas, miks mitte kutsuda külalised meie lemmiklinna ning korraldada show Raudteemuuseumi perroonil. Eesti pikim perroon, mis on võtnud vastu tsaarivenemaa aristokraate ning ei ole ajas kaotanud oma ilu ja on nagu loodud moeshowks.  🙂 Mul on jäänud tänu elule ja maailmas võimust võtnud pandeemiale pikem paus oma moeloomingus ning uuesti moodi luua on ikka mõnus küll! Võtsin sel korral esimese asjana ette värvid, mis inspireerisid uuesti looma, siis vormid, mida ma tahan õmmelda ja lõpuks saan tervikut näha alles showl! Otsustasin, et võtan sel korral kõike vabalt – mood peakski olema vaba ja inspireeriv!”

Aldo krüsanteemiga neopreenpusa ja Taneli siidist merihobu püksid Tanel: “Mul on sisemine tung teha aeg-ajalt midagi suurt, pingutada lihaseid viimase piirini. Aasta eest augustis toimus suurejooneline ‘Mineralia’, mis algselt pidi olema koos Aldoga… Elul olid siis teised plaanid ning teeme nüüd siis Haapsalus uue katse. :)” 

Taneli kaftanid ja kübara süütult ilusa Hanna (EMA) seljas

 Tanel: “Ma olen uppunud kübarate meisterdamise maailma … Kunagi rohelises nooruses oli mul tänu Supernoova grand prix`le käia Londonis Central St Martinsis isegi kübara-tegemise kursustel. Taastasin nüüd Youtube tutorialite abil need oskused ning minu vanalinna ateljees aurab iga päev nõiakatel, milles keedan oma kübaraid.” 

Loominguline kaos Taneli stuudios, kus lisaks ehetele valmivad ka show peakatted

Show koosolek Haapsalu Kuursaalis

Show korraldaja Janne Klooreniga perrooni proovimas

Aldo: ”Veedame oma perega suve alati Haapsalus, kus on arhitektuuripärlid (Promenaad, Raudteemuuseum jne), mega head restoranid (Gallia Kukk, Kuursaal, Kärme Küülik, Dietrich jne!)  ja mõnus kuurortimeeleolu – võibolla kunagi ikka sajab ka Haapsalus vihma, võibolla kuskil pakutakse kesist toitu-  aga mina ei ole veel peale sattunud!”

Tulenevalt avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutest, peame paluma külastajatel esitada vaktsineerimispass või vastav tõend läbipõdemisest.

Samuti pakume kõigile kohapealset kiirtesti võimalust Haapsalu Raudteejaama galerii sissepääsu kõrval kuni show alguseni 😉

Shopping Cart