fbpx

Meie Muusad – unikaalne ema-tütre duo

Aiki Niinemets on täielik fireball – tema piltidelt pillub sädemeid ja tema stilistised uperpallid haaravad kaasa. Viimased kolm aastat elab ta Hollandis, Haagis, kuid püüab käia oma emakodus Pärnus iga paari kuu tagant.

Aiki, sa jäid sotsiaalmeedis koheselt silma oma julge ja provokatiivse stiiliga. Kuidas kirjeldaksid ise oma valikuid?

Aitäh, seda on tore kuulda! Ma olen pikalt katsetanud riiete, soengu, meigi ja aksessuaaridega ning eks aja möödudes on tekkinud arusaam, mis mulle sobib ja mis mitte. Trendide järgi ma ei jookse, sest hoian meeles ütlust “trendy is one step away from tacky“. Kuid mõned suvehooaja riided olen ka trendide voolus soetanud, sest mulle meeldib neid oma tunde järgi tuunida – lisan neete, õmblen ümber jne.  

Aldo neonpreen pusa ja tüllseelik

Kui vaatad oma garderoobi – siis mida võib sealt leida kõige enam? Mis on sinu jaoks nö comfort clothing?

Ma olen festivalide ja muusika hull ning seepärast on mul 2 suurt kohvritäit festivali outfit`e. Igapäevaselt kannan kõige enam kleite.

Sa mängid julgelt oma keha ja seksuaalsusega. Kus jookseb sinu jaoks häbelikkuse ja häbituse piir :)))

Ma naudin kaamera ees olemist ning seksuaalsusega mängimine on kasvanud aastate pikkuse harjutamise käigus. Lisaks olen tegelenud teadlikult iseenda ja oma enesekindlusega.

Millist rolli mängivad sinu jaoks aksessuaarid?

Vägagi olulist! Minu tätoveeringud on väljapaistvaimad aksessuaarid, mis minuga alati kaasas. 🙂 Kuid Taneli värvilised kõrvarõngad on ammu mu südame võitnud ja sobivad absoluutselt kõigega.

Kui palju kontrollid ja kujundad oma kuvandit sotsiaalmeedias? Millist jälge soovid endast jätta inimestele ja maailmale?

Olgem ausad, enamus Eesti naisi on alles kinni nõuka taagas ja paraku on see kandunud edasi ka paljudele noorematele, kelle jaoks on ok teisi naisi sotsiaalmeedia kommentaarides maha teha, eriti kui veidikenegi on näha paljast ihu. 😉 Ma püüan inspireerida naisi vähem iseend häbenema.

Kirjelda oma ema ühel kõige stiilsemal hetkel 🙂

Ema on mul stiilne iga päev, igas hetkes!

Aime, kuidas on Aiki stiil arenenud ajas? Kuidas kirjeldad tema stiili ja iseloomu kombot?

Aiki stiil on arenenud ajas ja moevooludele, kust on võtnud omaks ägedamad detailid. Juba noorukieas emona tahtis teistest erineda ja oskas seda mingi detailiga suurepäraselt. Alates lasteaia lõpetamisest koolide lõpetamiseni, disainis oma lõpukleidid ja neid muuta ei lasknud. Aiki kodus olles olen nõu küsinud ja alati mõne detaili (kõrvarõngad, kott, jakk) muutmisega saab i-le ilusa täpi.

Iseloomult hasartne ja tahtejõuline, peegeldub see ka tema riietuses. Sportlikult igapäevane, stiilne ja õrn pidulikel hetkedel, nii mõndagi šokeeriv festivalidel, stiilipidudel.

Kuidas hoiad end vormis ja virgena?

Juba 7 aastaselt hakkasin käima kergejõustiku trennis ja pisik siiani sees. Hea vormi ja rühi annab rahvatantsu trenn 2x nädalas ja nii 1984a hooajast. Jooksmise ühisstartidest sai tugeva emotsionaalse laengu. Täna küll virtuaalsena, saab hea enesetunde, medali ja tantsimisega võhma.

Mu “sala” armastus on tormine meri. Olen veidi isegi mässaja ja kodu akna all rahulik jõe vool viib taas tasakaalu.

Mis on sinu riidekapi lemmikud?

Mõned riided ja jalanõud on klassika. Lemmikud muutuvad aastaaegade vaheldudes. Talvel on lemmikud värvilised sukkpüksid kleitide juurde, kevadest sügiseni vallatud lillelised kleidid. Teksad on asendamatud jalutamiseks jahedatel sügisõhtutel. 

Shop the look:

Shopping Cart