fbpx

Meie Muusa – särav Angela

Angela jäi meile silma Instagramis oma särava oleku ja julgete värvidega. Nõnda palusimegi Angelal mängida Taneli ja Aldo värskete kollektsioonidega miksides neid oma garderoobi lemmikutega. Sest kõige olulisem ongi ju see, kuidas looming kohtub päriseluga ning nõnda saab igast kliendist stilist oma originaalse nägemusega. 🙂

Angela, kirjelda palun oma stiili ja moevalikuid? Kuidas oled leidnud oma stiili?

Mu stiil on pilkupüüdev ja edev. Mulle meeldib natuke šokeerida ja erineda, vahel pakkuda üle. Võib vist öelda, et minu puhul on pigem sobiv ütlus „More is more“. 😀 Alati on meeldinud värvilised, kirevad, säravad asjad. Need klapivad mu iseloomu ja energilisusega. Mulle meeldib luua kontraste, mängida stiilide, vormide ja värvidega. Segada nn ilusat ja koledat, laialõikelist ja liibuvat, mehelikku ja naiselikku. Õnneks on ka mood hetkel selline, et kontsakingad dressipükstega ja tossud kleidiga. See on lahe, aga mitte igaühe jaoks kantav. Kuna ma sotsiaalmeedias jälgin paljusid moebrände ja -ajakirju, siis jooksevad pidevalt uued trendid silme eest läbi. Ja eks mis kõige enam meeldib, tuleb ka omale soetada ning oma garderoobi miksida. Mu stiil on üks mu eneseväljendusviisidest.

Millist rolli mängivad sinu stiili puhul ehted?

Ehteid ma armastan, harakas nagu ma olen. Ehetega on nii lihtne anda lisasärtsu oma välimusele. Hetkel meeldivad mulle eriti kõrvarõngad ja sõrmused. Mõni aeg tagasi alles kuhjasin omale koju igasugu suuri kaelaehteid.

Kes on sinu stiili-ikoonid?

Ma ütleks sotsiaalmeedias on palju ägedaid influencereid, kes on mingil määral stiili-ikoonideks. Aga kui kedagi välja tuua, siis kindlasti väga stiilne naine on Victoria Beckham.

Milline on sinu suhe värvidega? Milliseid värve armastad, milliseid pelgad?

Värvid on mu lemmikud, kõik ja mida rohkem seda uhkem! Iga värv saab olla äge ja ma ei pelga ühtegi.

Mida sa eales endale selga ei paneks? Milline stiil on sinu jaoks täiesti vastuvõetamatu?

Never say never!“ Kuigi ilmselt on kindlasti miskit, mida ma ei kannaks, aga hetkel ei meenu. Erinevatest stiilidest killukesi meeldib aga küll kokku panna.

Kirjelda üht oma unistuste päeva eesoleval suvel. 🙂

Mõnus soe ilm. Ärkad hommikusöögi lõhnade peale. Sõidad Võsule randa, päevitad ja ujud. Lähed lõunatama rannarestorani. Peale lõunat väike meretripp ja tagasi Tallinna. Sätid ennast õhtuks ilusaks ja kutsud sõbrad külla grillpeole. Nagu tavaliselt kõik toovad midagi head kaasa ning õhtu täis head seltskonda ja meeleolu ongi loodud.

Shopping Cart