fbpx

Meie Muusa – positiivsusest pakatav Kersti

Ka suurel naisel on õigus särada!

Meie  kaftan-kleidid sobivad kõige erinevamatele kehatüüpidele ning nõnda oli ühtäkki vaja leida ka modelle, kes tavapäraselt ei ole agentuuride hingekirjas. Nii tegi Tanel sotsiaalmeedias kutsungi, mille tulemusena sattuski Kersti lõpuks meie kaamera ette. Kersti positiivne ja vahetu hoiak sobisid ideaalselt Taneli visiooniga ägedast ja kartmatust naisest.

“Avastasin rõõmuga, et minu esimesest 2019 sügisel Kuldnõela gaalal esitletud kollektsioonist leidsid paljud siidist kaftanid tee just pluss suuruses naiste garderoobidesse. Nõnda leidsin uue maailma ning nägin kui vähe oli tegelikult suurematel naistel võimalust leida originaalset ja julget disaini, mis lubaks neil samas tunda enda vabalt ja väärikalt. Mängu tulid ka väikesed detailid, näiteks on naiste jaoks oluline katta oma käsivarsi, kanga langevus jm.
Kuid tänu kaftanitele viis elu mind kokku paljude fantastiliselt ilusate pluss suuruses naistega ning olengi võtnud südameasjaks julgustada ka suuremaid naisi olema julgemad oma moevalikutes. Ning muidugi kandma ka suuri ehteid, mis proportsioonis kehaga mõjuvad eriti hästi!”
– Tanel Veenre

Kersti, Sind pildistada oli puhas rõõm – oled kohal, naeratad nakatavalt, ei jää kunagi vastust võlgu. 🙂 Räägi, kust tuleb Sinu enesekindlus?

See on aastatega tekkinud. Elasin pikalt Taanis ja selle aja jooksul õppisin ennast tundma, aksepteerima ja armastama ning ma arvan, et see ongi asja võti. Loomulikult on mul ka hetki, kus kahtlen endas, kuid tavaliselt need mööduvad üsna ruttu.

Palun kirjelda oma stiili? Mille järgi teed oma valikuid? Too välja mõned lemmikud.

Ma ütleks, et mu stiil on üsna casual. Mulle meeldib mugavus, kuid see ei pea tähendama vaid dresse või retuuse. Parem on teada, mida enda keha puhul rõhutada, et tähelepanu oleks õigetes kohtades. Siin tulevad appi ka õiged aksessuaarid!

Mulle tegelikult väga meeldib kanda kleite ja laiu lendlevaid pükse. Suured lemmikud on ühed põlvini mustad laiad püksid, mida kombineerides on võimalik Saada tulemust igaks olukorraks. Üldiselt meeldivad riideesemed, mida saab kanda nii pidulikel puhkudel kui ka lihtsalt piknikule minnes.

Kui palju piiranguid seavad Sulle Sinu volüümikad mõõdud? 

Eestis tegelikult üsna palju sest ma olen lisaks volüümikusele ka pikk. Ei mahu ei ühte ega teist pidi standardisse. Seega Eestis käin palju nö triftimas Paavlis, humanas, kilomaxis jne. Nii olengi enamus oma lemmik-riided leidnud. Palju ostlen ka välismaal. Enne koroonat reisides, nüüd pigem internetis.

Milliseid riide-esemeid/aksessuaare Sa mitte mingil juhul ei kannaks?

Ma ei tunne end mugavalt liiga liibuvates riietes. Kuigi rasedana kandain paar korda ka ümber kleiti. Aksessuaaride kohapealt … hmmm, see kalamehemütsi trend jääb minust siiski mu lapsepõlve. 🙂

Räägi palun veidi oma taustast – mis teeb Sulle elus kõige enam rõõmu?

Olen 34-aastane, hetkel lapsega kodune, muidu projektijuht. Praegu ongi mu suurim rõõmu allikas mu 1-aastane tütar ja mu abikaasa. Ja muidugi reisida mulle meeldib, nii Eestis kui välismaal! Tänu tööle  olen üsna palju välismaal saanud käia ning nüüd ongi olnud hea võimalus pigem Eestis tiirutada! Ja kui reisida ei saa siis on mõnus lasta mõtetel rännata mõne hea raamatu abiga. Lisaks sellele pakub rõõmu ka hobikorras pildistamine. 🙂

Jaga palun üht suveplaani – millest unistad, et teha sel suvel teoks. 🙂

Tahaks sel suvel üle mitme, mitme aasta Hiiumaale minna. Hiiumaa, lisaks Võsule, on üks mu lemmik kohti Eestis.

Shopping Cart