fbpx

“Aasta koostööprojekt 2020” on Minu Unistuste Päeva kõrvamarjad

Tanel Veenrele ja kogu tiimile saabus suurepärane uudis, et Heategevusfondi Minu Unistuste Päev ““Aasta koostööprojekt 2020” on Tanel Veenre loodud Minu Unistuste Päeva ehteseeria. Fond valib meeskondliku tunnustuse nii vabatahtlike kui ka avalikkuse tagasisidet arvesse võttes.

HMUP: Eesmärk oli luua Minu Unistuste Päeva värvidest inspireeritud kõrvamarjad, mis ühtlasi kannaksid endas heategevuslikku eesmärki- koguda annetusi ning aidata ellu viia laste unistusi. Ühtlasi soovisime, et meie vabatahtlikel oleks võimalik kanda fondi korraldatud sündmustel neid kauneid ehteid, mis oleks osa meie identiteedist. Koostöös Tanel Veenrega valmis imekaunis ehtekollektsioon, mis võeti kunstniku klientide seas väga hästi vastu. Iga müüdud heategevusliku HMUPi ehte pealt annetas Tanel fondile 20% müügituludest, mis aasta lõikes tegi kogusummaks 2248 eurot.

President Kersti Kaljulaid kandmas Minu Unistuste Päevale pühendatud kõrvamarju aastalõpu intervjuus Eesti Televisioonile.

Tanel Veenre koos tiimiga tänab tunnustuse eest fondi meeletult töökaid ja sügava missioonitundega inimesi, kellega meil on olnud au koostööd teha. Meie tänusõnad vabatahtlik Kati Siilbekile, kommunikatsioonijuhile Ave Pilt ning tegevjuhile Kristiina Gabor-Mägi.

Shopping Cart