fbpx

Venus unikaalne pross

115.00 

See pross on sulle, kui soovid kanda ehet, mida on maailmas vaid üks ja ainus. Moe-ajaloos on tuntakse prossi ka revääri-ehtena – kelmikaks lisand formaalse riietuse juurde, andes värvika ja isikupärase aktsendi. Prossid sobivad ka meestele. Suitsukvarts on tuntud kui maa peale tagasi tooja. See kohvitooni kivi aitab kandjal võtta vastutust, annab praktilist ning ratsionaalset energiat, mis on suunatud lahenduste leidmisele. Pross on kui orden iseendale või lähedasele. Hoolivuse ja armastuse märgiks.

Ainueksemplar
Kollektsioon: Venus

Materjal: kullatud hõbe roosa, suitsukvarts
Pikkus: 55 mm
Kaal: 8,6 g

Saadavus: Laos

Meie teokarbi-ehted on Venus seeriast, mille kangelaseks on antiik-jumalanna ja tema sümbol merekarp. Nii nagu merekarbist sündinud jumalanna, sümboliseerib ka see ehe armastust, ilu, igatsust, seksuaalsust ja võidukust.

kollektsioon

Venus

ehted

prossid

materjalid

kullatud hõbe roosa

värv

suitsune

kivid

suitsukvarts

Koostöös 3D printimisega tegeleva Eesti ettevõttega Cloud Factory kasutame vaid eetilist hõbedat ning hoiame kogu tootmisahela selge ja hoolivana. 3D prinditud hõbe tekitab mimimaalselt jääkmaterjali ning võrreldes tavatootmisega kordades vähem CO2. Meie hõbe on 100% taaskasutatud ning saadud kontrollitud tarneahelast, mis on sertifitseeritud Vastutustundliku Ehete Nõukogu (CoC) poolt.

Loe eetilisest hõbedast lähemalt SIIT.

Shopping Cart