fbpx

Tanel Veenre värske ehteseeria “Pearl Moon”

Tanel Veenre ehete hulka on lisandunud elegantne ja müstiline pärlikollektsioon “Pearl Moon”, kus klassikaliselt helendavatele pärlikeedele lisavad sära hõbedast merekarbikujulised ripatsid.

Pärlid on ehtekivina hinnas ning nende sünnilugu on huvitav- kui pärlkarpi on sattunud väike terake (nt liiv), hakkab mollusk kasvatama selle ümber pärlimutri kihte. Nõnda tekib sammhaaval kõva ja täiesti ainulaadselt helkiv ümmargune kuulike. Pärl, kui hinnaline mere pisar, kannab endas tänu unikaalsele tekkeloole ja omadustele tarkuse, hea õnne ja jõukuse tähendust. 

“Ma plaanisin ammu midagi pärlitega teha, tõmmata värvid maha ja keskenduda puhtale klassikalisele vormile. Minu jaoks oli suur üllatus kui pärlitest sai ka selle suve täielik moehitt ja muidugi ka Karl Lagerfeldile pühendatud MET gaala oli ääreni pärleid täis. Tabasin naelapead juhuslikult 😉 Suurim katsumus oli hea kvaliteediga pärlite leidmine, mis samas oleks ka hinna mõttes vastuvõetavad. Me ei hakkaks ju mingit pärlendavat plastikut pakkuma!” – Tanel Veenre

“Pearl Moon” seeria pärlid on AAA+ (kõrge kvaliteediga, kuid väikeste ebakorrapärasustega) naturaalsed mageveepärlid. Ehteseeriasse kuuluvad kahes eritoonis kõrvarõngad ning neljas toonis käevõrud ja kaelakeed, millede klõpsuga kinnitatav merekarbiripats on eemaldatav. Hõbedetailid on 3D prinditud Eestis eetilisest hõbedast. 

Esmakordselt sai Tanel Veenre uut ehteseeriat näha 10. mail toimunud moevaatemängul “Trinity”, kus ehted Aldo Järvsoo värskele loomingule pärlendavat ilu lisasid. Kruiisisadamas toimunud show superstaariks oli õhtuvalgus, mis voogas läbi klaasist seinte modellidele. Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmanni ja Riina Põldroosi kollektsioonid liuglesid rekordiliselt pikal catwalk’il selles kuldses valgusfluidumis. Maagiline õhtu, mida mäletada!

Suvine hitt beež on ideaalne kaaslane nii šampanja kui sireli tooni pärlitega

Aldo Järvsoo kollektsioonis oli kaks teemat – minimalistlik julgete sisselõigetega must samet ning pastelsest tüllist romantilised printsessid. See andis võimalusi näidata kui kohanemisvõimelised ja mängulised on klassikalised pärlid sobides nii riivatu seksikuse kui väljapeetud ülima pidulikkusega. Pole look’i, mida pärlid ei võiks kaunistada! Korraliku kvaliteediga naturaalsed pärlid ei tuhmu ajas, need kaunistavad kandja ehtelaegast sõltumata trendituultest. 

Must ja valge - võimatu mööda panna!
Moevärv lavendel koos kulla ja šampanja-pärlitega ning meie ootamatud pilgupüüdjad mustad pärlid
Kaadrid moevaatemäng "Trinity" kulisside tagant
Modellid: EMA MAHA
Juuksed: AP Education
Meik: Katrin Sangla (Max Factor)
Fotod: Tanel Veenre, Kati Viikmaa
Kleidid: Aldo Järvsoo

“Pearl Moon” pärlite ilu on võimalik soetada meie e-poest ja ka Roosikrantsi 15 stuudiopoest. Kui oled otsustanud oma ehetelaegast pärlitega täiendada, siis soovitame tähelepanu pöörata ka nende hooldamisele. Pärleid tuleks hoida teistest ehetest, nagu sõrmused või käevõrud, eraldatud, et vältida nende kriimustamist. Neid on kõige parem hoida pehmest riidest kotikeses või pehme voodriga ehtekarbis. Kindlasti väldi pärlite kokkusattumist kemikaalidega ning kui ehte peale satub mustus, puhasta seda pehme niiske lapikesega.

Shopping Cart