fbpx
Tanel Veenre on 2010. aastal loodud Eesti ehete, moe ja elustiilitoodete kaubamärk. Lipukiri „Unistuste kuningriik“ võtab hästi kokku Tanel Veenre elu- ja tööfilosoofia – meie ehted meelitavad uskuma muinaslugudesse ja imedesse, kus tiivulised merihobud ja kosmilise tolmuga kaetud kõrvamarjad on kui taasavastatud mälestused kaotatud paradiisi aedadest.

„Ma usun muinasjuttudesse, fantaasiasse ja kujutlusvõime piiritusse ning ma tean, et ma ei ole oma usus üksi. Olgu need ehted võtmeks igaühe sisemisse paradiisi, unistuste kuningriiki.“ – Tanel Veenre 

Peame oma toodete puhul kõige olulisemaks kvaliteeti, mängulisust ja isikupära. Tanel Veenre ehted ja moetooted eristuvad muinasjutulisuse ning julgete värvi- ja mustrimängudega. Metallidest kasutame vaid väärikat hõbedat, kividest naturaalseid poolvääriskive ning kangastest kvaliteetset siidi, sest usume, et nõnda püsib meie toodete väärtus maksimaalselt ajas olles kandjale ka parimaks investeeringuks. Enam kui 90% toodangust on valmistatud Eestis jälgides maksimaalselt jätkusuutlikkuse printsiipe.
Shopping Cart