fbpx

Fotogalerii: Muinasjutuline salongiõhtu Taneli värske loominguga

Tanel näitas 27. oktoobril ühes Tallinna vanalinna korteris oma värsket loomingut: nõusid, tapeete, ehteid ja moodi. Kui Taneli viimasel Lennusadama etendusel oli 1000-pealine publik, siis sel korral said sündmusest osa vaid kõige lähedasemad. Ideeks oli luua üheks õhtuks boheemlik salong, kus sumiseda ja nautida ilu igale meelele. Nii kostitaski külalisi Hele-Mai Alamaa oma vapustavate ja värvikate ampsudega, kõrvu paitas andekas klarnetimängija Taavi Orro ja lisaks Taneli loomingule olid väljas ka isuäratavad sisustuspalad MyOCCO valikust.

Taneli värske moekollektsiooni esitlus erines tavapärasest catwalk show’st – tegemist oli pigem väikese teatrietendusega, kus iga muusa säras omas karakteris. Vaata rohkem pilte SIIT.
Fotod: Rene Lutterus

Taneli ei suuda oma emotsioone vaos hoida: “Minus on pikalt pesitsenud pariisliku salongi-kultuuri igatsus. Tulevad kokku sõbrad, kes rikastavad üksteise maailma – kuulatakse muusikat, loetakse luulet, imetletakse kunsti ja muidugi hellitatakse kõhtu. Voolab vein ja sähvivad ideed! Midagi sarnast õnnestus meil hea tiimi ja toetajate abiga ka luua, eriline mälestus, mida endaga kaasas kanda.”

Iga õnnestunud peo olulisimaks komponendiks on inimesed. Oleme tänulikud kõigile, kes tulid Taneli salongi. 
Vaata rohkem pilte külaliste suminast SIIT.
Fotod: Rene Lutterus

Oleme tohutult tänulikud kõigile toetajaile. MyOCCO, kes vääristas ruumid oma disainiga. Reet, kes lubas sel unistusel üheks õhtuks oma korteris lahti rulluda. Baubauwall, kes kaunistas seinad oma tapeetidega. Tradehouse ning ilutegijad Katrin, Aili ja Katri – vapustav panus tervikusse! Anneli, kes dekoreeris jabura õhtuseltskonna laua. Ning muusad, kes tõid eheda emotsiooni nii graatsiliselt välja.

Alice Imedemaal teemaline pidulaud Taneli värske nõudeseeria ja MyOCCO sisustuspoe parimate paladega. Värvika menüü autoriks oli toiduterapeut Hele-Mai Alamaa. Korteri interjööri staarideks olid Taneli tapeedid ning MyOCCO stiilsed sisustuselemendid.

Me tutvustame peagi lähemalt ka värsket moekollektsiooni ja vapustavaid meigi-soengu ideid, kuid seni nautige jäädvustusi sellest muinasjutulisest õhtust.

Shopping Cart