fbpx

Meigi- ja soengunippe imedemaalt

Tanel otsustas esmakordselt oma elus teha show, kus modellidel olid täiesti erinevad meigid. Nii astusid publiku ette pigem tüübid ja isiksused kui hanerivi võimalikult ühesarnaseks maalitud olevusi. Etenduses säras iga muusa oma karakteris ning meigil oli siin võtmeroll.

Selle etenduse meigid tegi Eesti absoluutne tippmeikar Katrin Sangla kasutades parimaid palu Tradehouse Ilukaubamaja valikust.

Fotod: Rene Lutterus

Katrin, räägi palun paari lausega mõnest meigist. Mis olid nende meikide fookuseks ja rõhuks? Kuidas terviku kokku mängisid?

Tanel Veenre etenduse meikides lähtusin disaineri poolt välja käidud ideedest. Fookuses olid silmad ning inspiratsiooni sain hetkel moodsaimast trendis simameigis – sirens eyes. Graafilised lainerijooned, mida rõhutamas pikendused sima sise-ja välisnurkades. Silma täienduseks lisasin sügavates sügisvärvides huulepulgatoonid.

Katrin, Sinu kübaratrikk on ajastuteadlik glamuur. Mis sind tõmbab sellise ilu poole?

Mind on alati lummanud esteetika ja hea maitse visuaalis. Kui foto räägib lugu ja mood peegeldab karakterit. Pigem intriig kui praktilisus. Praegu, kui maailm liigub ainult praktilisuse poole, on kunagine moeteater ilus mälestus loomingust, mis peegeldas looja kujutlust ja oli argistest piiridest vaba.

Katrin Sangla on siin kasutanud Tradehousest valikust SUVA aqua musta ja valget linerit ning selleks spetsiaalselt disainitud pintslit. Ja loomulikult annavad viimase lihvi Tradehouses müüdavad efektsed kunstripsmed.

Tänud Tradehouse ilukaubamajale, kes toetas Taneli showd meigi ja soengute sünniga!

Shopping Cart