fbpx

Meie Muusa – Ingellik Ingrid

Pole leiutatud rakurssi, mille alt Ingrid Margus kole võiks jääda, temast kiirgab ajatut harmoonilist ilu. Tanel on Ingridiga teinud koos mitmeid ägedaid pildistamisi ning nüüd oli ta ka üks imedemaa tubateatri muusadest. 

Ingrid Taneli ehteis ja Aldo kleidis
MUAH: Marii Lotta Foto: Julia Shashkina

Näitlejana oled iseenda tööriistaks. Kuidas eraldad iseend näitlejana ning inimesena?

Kui etenduse lõppedes publiku ja näitlejate vaheline energia vaibub, siis võib rolli rahulikult maha jätta ning tulla selle seest välja inimesena. Kui võttepäev õhtusse jõuab, kostüüm ja meik maha võetakse ning igapäevariided selga saavad, siis olen taas näitlejast inimeseks saanud. Parim viis rolliga hüvasti jätta on käia ujumas, vesi puhastab ja teeb täieliku restardi.

Aga iga kord kui koduukse enda taga sulgeme ja siseneme n-ö avalikku ruumi, siis astume mingisse rolli. Midagi, mida etendame tihti ise aru saamata, sest see on muutunud nii loomulikuks osaks meist endist. Minu arust on sellest avalikust rollist palju keerulisem välja tulla. Jääda iseendaks ilma kaitsva maskita.

Ingrid Taneli ehteis ja Aldo kleidis
MUAH: Marii Lotta, Foto: Julia Shashkina

Milline erinevus on sinu jaoks olla laval ja fotokaamera ees?

See on sarnane küsimusega, mis vahe on teatril ja filmil. Töö kaameraga filmis või fotosessioonil on palju intiimsem. Kogu tõde peitub silmades, need räägivad nii palju. Vähem on rohkem.

Ingrid Heartfelt kollektsiooni pildistamisel

Sinus on ajatut ilu, mis on lummanud paljusid fotograafe ja disainereid. Mis oleks sinu elus teisiti, kui looja poleks sinu vastu olnud nii lahke?

Sümpaatia ja ilu avab väga palju uksi, kuid selles on ka oma varjupool, millest harva räägitakse. Mis juhtub siis, kui väline sära hääbub? Loodan, et siis on lihtsam jõuda tuumani, sest väline ei nõua enam nii palju tähelepanu.

Ingrid ja Neffi ehteseeria
MUAH: Marii Lotta, Foto: Julia Shashkina

Millist rolli mängib sinu elus stiil?

Mul on kujunenud oma stiil ja kannan seda, mis mulle sobib ning õnnelikuks teeb. Naiselikud kleidid, voogavad kangad ja vintage-poodide pärlid on minu suur nõrkus. Mood tuleb ja läheb, stiil jääb.

Taneli Sun King kollektsiooni esitlus - teatraalne salongiõhtu
Shopping Cart