fbpx

Meie Muusa – loomulikult enesekindel Kristina

Idee paluda Kristina Suuroja-Pärtelpoeg meie moeshow modelliks tuli Aldol. Ning suur oli Aldo rõõm kui Kristina koheselt ka nõustus. Kohtusime esimest korda show riideproovis ja kohe oli selge kui lihtne on Kristinaga – ta on avatud, siiras, kelmikas, positiivne. Valmis kaasa mängima.

Kristina ei tundu põdeja tüüpi, pigem elus karastunud ja end leidnud inimesena. Kui ta tuleb ruumi siis ei jää ta kindlasti märkamata. Ta eristub, on julge ja avatud olekuga, volüümikas igas mõttes. Inspireerib ja nakatab ka teisi oma hea tujuga. Kristina on üks säravamaid suunamudijaid Instas ja Tiktokis, jälgi teda siin @kristinapartel. 

Kristina, räägi enesekindluse leidmisest. Sa oled ju mitmes mõttes outcast, kuid tänaseks super eeskuju paljudele oma loomuliku enesekindluse ja säraga. Kuidas kulges Sinu iseendaga sõbraks saamise teekond?

Kui ma aus olen, siis tänu sellele ma nii enesekindel olengi, sest ma olen terve elu olnud teistest erinev ja mingi hetk ma lihtsalt harjusin sellega ära ja võtsin omaks, et ma olengi teistsugune ja see on okei.

Palju kirjelda oma stiili. Kuidas leiad hommikul õiged valikud kodust välja minekuks?

Minu stiil on väga seinast seina. Kuna ma töötan hommikuprogrammis ja ma ärkan vara, siis tavaliselt panen selga midagi mugavat. Suvel nätikes biker shorts-id ja over sized t-shirt või mingi ilus suvine kleidike.

Milline on Sinu suhe ehetega? Kui on siis jaga palun mõnd lugu oma lemmikehtest...

Ma ei kanna igapäevaselt ehteid, ainult siis kui mingi üritus on. Ma ise olen suur kõrvarõngaste fänn, kõrvarõngad peavad olema lahedad. Mu lemmik kõrvarõngad on need mis mu vanavanema kinkis mulle, kullast, sellised väiksed ristikheina kujuga.

Kui palju oled valmis eksperimenteerima välimusega? Mis on olnud Sinu kõige äärmuslikumad otsused? Mille nimel oled nõus end näiteks kiilaks ajama? 😉

Kiilaks ma poleks ennast nõus vabatahtlikult kunagi ajama, aga kui ma 14 olin, siis ma olin ühele juuksrile modelliks ja ta värvis mind blondiks. See oli minu jaoks midagi erakordset. Ma tegelikult olen selline inimene, kes läheb igasuguste hullustega kaasa kui idee on lahe (va siis kiilakaks).

Millise Taneli maskiga lavale minna? 🙂

Kuidas leiad endale sobivad riided? Kui lihtne/raske on naisel, kes pole just keskmist mõõtu?

Tänapäeval on riideid leida lihtne, sest on nii palju e-poode kust kohast saab tellida, aga 5-6 aastat tagasi sain 90% oma riietest Londonist, käisingi 2-3x aastas Londonis shopingu reisil.

Sina ja värvid garderoobis - mida armastad, mida pelgad?

Kunagi olid mu kapis enamus riided musta värvi, aga nüüd ma ikkagi kannan väga palju värve, musta on ka muidugi, aga värve on väga palju juurde tulnud. Roheline, kollane, sinine ja roosa on mu lemmikud hetkel.

Räägi palun, millele mõtlesid kui kõndisid Miraaž moeshow laval? Kui tuttav on Sinu jaoks lavanärv?

Miraažil kõndides ma veits närveerisin ikka, sest ma pole päris modell, aga pigem olin elevil ja mulle väga meeldis. Kindlasti üks mu elu lahedamaid kogemusi. Aitäh, et kutsusite!

Ettevalmistused Miraaž showks... modellid lõpukõnnakut harjutamas
Miraaž moeshow finaal

Kristina seljas olevad kaftanid ja ehted leiad ka meie e-poest. 🙂 

Shopping Cart