fbpx

Meie Muusa – Elurõõmust pakatav Diana

Nagu päriselu maagia ikka ja jälle aset leiab, sattus ka Diana meie teele võttes vastu muusa üleskutse. Mõeldud-tehtud, sai sellest südantsoojendav koostöö fantastilise fotoseeriaga.

Kui kuulsin, et olen valitud välja muusa konkursil, teadsin kohe, et soovin kaasata piltide tegemisel oma armsa fotograafist sõbranna, Jaana. Jaana armastab teha pilte, millel on taga lugu – seegi kord oli meil vahvaid seikasid, mis jäädvustusid imelise fotoseeria näol. Kuna läks just nii nagu ikka, et alati on midagi mis just õigel hetkel vahele tuleb, siis tuli meil siiski pildistamiseks kasutada just õhtutunde. Põhupallid olid justkui meie jaoks veel põllule jäetud ja see päike valis loojumiseks just õige koha.

Kuidas on muutunud Sinu stiil läbi elu? Kuidas on kulgenud enese leidmise tee ja kuidas see on riietes/välimuses väljendunud?

Eks minu stiil arenes koos minuga. Enesekindlus arenes koos minuga. Täiskasvanumaks ja teadlikumaks saades muutus ka olukord garderoobis. On olnud aeg, kus vaid püksid olid normaased riided ja dresse armastasin ülekõige.

Aga täna naudin ma täiega taaskasutuse võimalusi ja võlusid. Ohh kui palju põnevaid riided nii võib endale leida. Muidugi ei saa mainimata jätta, et  taas on leidnud kleidid oma koha minu garderoobis.

Oi kuidas mulle meeldib tikkkonts jalga panna, maani kleit selga, nina püsti, selg sirgu ja voalaaa. Mulle meeldib kui mulle järgi vaadatakse, olgu siis tähelepanu köitjaks midagi mida ma kannan, või siis mina ise, oma uhkuse ja enesekindlusega.

Ma olen ju naine..

See imekaunis vana maja jäi meile silma juba kevadel. Aga, et mitte lihtsalt mööda võõraid põlde rallida, tuli meil ka leida maja omanik, et oleks julgem tunne ja keegi ei varitseks meid soolapüssiga põõsas. Luba saadud, rallisime mööda põldu maja juurde ja woww, see oli nii äge. Lambad eemal hakkasid meile küll kohe silma, aga hiljem liitusid meie fotosessiooniga ka nunnud śoti mägiveised. Iga sammukesega vaid meile lähemale. (siinkohal on mul veidikene kahju, et mõnda kleiti ei saanud seal eksponeerida, aga aupaklikus suurte loomade ees sai minust võitu).

Muidugi ei saa me üle Sinu julgusest olla Sina ise ka juusteta. Kuidas oled leidnud eneses julgust ja enesekindlust? Oled ses osas kindlasti suureks eeskujuks paljudele teistele naistele

Ma ei ole kunagi mõelnud sellele, et peaksin ennast kuidagi halvasti tundma või peitma seda, et hetkel ongi olukord selline. Mulle ei lähe väga korda mida minust arvatakse. Hoopis inimesed, kes arvavad, et me ei sobi sellised välja nägema, peaksid endid häbenema.

Ma olen palju aastaid kandnud pikki lokkis juukseid, Täna ma mõistan, kui vähe mina sealt silma torkasin. Veel 2 kuud tagasi olin lahe kiilaspea, täna aga juba kihvti lühikese soenguga. Mulle nii meeldib see, mida ma peeglist vaadates näen. Ma täiega armastan seda uut Mina. Ma saan iga päev nii palju komplimente, et ei mingeid pikki juukseid enam, nüüd on minu aeg särada.

Udu tabas meid täiesti ootamatult kui olime ühest pildistamise kohast teise sõitmas. Kohe auto tee äärde ja pildistama. Udu tihenes sekunditega. Ja kui nüüd pilte vaatame, siis oleme isegi veel ja veel üllatunud. Milline vedamine.

Milline on Sinu suhe aksessuaaridega?

Kõrvarõngad, käeketid, kes  neile suudaks EI öelda. Ja muidugi armastan ma salle, neid on mul nii palju, et paras peavalu on sobivat leida. Minu suureks nõrkuseks on ka kingad ja saapad..

Ja kuna Rakveres on ilus keskväljak, siis leidsime ka tunnikese päikselist päeva, et seal mõned klõpsud teha. Kokku said riided taaskasutusest ja Tanel Veenre suurepärased ehted.

Sul on 5 tütart – kuidas mõjutate üksteise stiilivalikuid? Kes kelle riidekappi piilub? 🙂

Kui ma praegu hetkeks mõtlen, et kuidas siis tegelikult on, siis oleme me väga erineva stiilitunnetusega. Kõik meie pere naised on suured taaskasutusfännid ja see annab meile võimaluse riietega mängida. Riiete vahetus käib meil ka peresiseselt, vanematelt õdedelt noorematele ja ka vastupidi. Isegi emale jagub vahvaid leide laste kappidest.

Mu vanem tütar armastab panna selga seda, mis parajasti kätte juhtub, Teine aga, naudib riideid veelgi rohkem kui mina. Mu 12-aastased kaksikud aga, on ehtsad tänapäeva noored, seelik ja kleit on aut ning teksad ja retuusid on tegijad.

Meie pere 9-aastane pesamuna, aga on täiega iseteadlik riietuja. Oma riided valib ta kõik ise. Shoppaja on ta kõva. Ja teab täpselt, mis kellelegi meist selga sobida võiks. Ja kui sa oled teinud õige valiku, siis komplimentidega ei ole ta kitsi.

Jaga palun üht oma unistust…

Väikene majake metsas. Tee, mis sinna viib, on ääristatud laternatega, milledes väreleb küünlaleek. Majakese aknast vilgub valgus, terassil kiigub kiiktool. Tooli kõrval laual aurab tassike teed ja katusel sabistab väikene vihmake. Kui mitte see, siis mis veel oleks kõige parem ammuoodatud raamatute lugemiseks.

Unistustel on kombeks täituda. Juhtub see siis täna või aastate pärast…

Shopping Cart