fbpx

Fotogalerii: Miraaž Lennusadamas

Moesündmus on alati võimalus kohtuda inimestega, kel kirg moe ja ilu vastu. Miraaž tõi kohale ligi 1200 inimest ja rõõm on tõdeda, et eestlased ei pelga eristuda – publiku seas oli show’d imetlemas nii karvaseid kui sulelisi. Kui olid kohal, siis leia end!

Miraaž moevaatemängu fotosein oli klass omaette. Tavapärase mageda logode surnuaia asemel tegid meie superdisainerid Otto Antson ja Hansel Tai kõige lahedama seina, milles hõõgusid ka Taneli kollektsiooni lemmik toonid – jäine lavendel ja münt. 

Moeshow backstage on koht, kus temperatuur on troopiline ja keeruline on selles kaoses korda leida. Seal on modellid, kes peavad umbes ühe minutiga end ümber riietuma, keegi otsib kadunud kinga, kellelgi on ehted puudu, keegi peab 2 sekundi pärast lavale minema (ja tegema näo nagu kõik oleks kõige coolimas korras. ;)) Vapper meigi ja soengutiim vehib kammide ja pintslitega, et anda viimane puudutus enne fotograafide armee ette minemist. Kõik hüüavad disaineri nime, kes peaks nagu ainsana teadma mõne avaldunud saladuse vastust … Ning peale show’d oleks nagu tornaado üle tormanud.

Fotod: Maksim Toome ja Kalev Lilleorg

Shopping Cart