fbpx

Venus unikaalne pross

115.00 

See pross on sulle, kui soovid kanda ehet, mida on maailmas vaid üks ja ainusMoe-ajaloos on tuntakse prossi ka revääri-ehtena – kelmikaks lisand formaalse riietuse juurde, andes värvika ja isikupärase aktsendi. Prossid sobivad ka meestele. Indiaanlaste püha kivi kaltsedon tervendab meeli, hoiab südame helgena ning sõbrad lähedal. Pross on kui orden iseendale või lähedasele. Hoolivuse ja armastuse märgiks.

Ainueksemplar
Kollektsioon: Venus

Materjal: kullatud hõbe, kaltsedon
Pikkus: 57 mm
Kaal: 8,7 g

Saadavus: Laos

Meie teokarbi-ehted on Venus seeriast, mille kangelaseks on antiik-jumalanna ja tema sümbol merekarp. Nii nagu merekarbist sündinud jumalanna, sümboliseerib ka see ehe armastust, ilu, igatsust, seksuaalsust ja võidukust.

kollektsioon

Venus

ehted

prossid

materjalid

kullatud hõbe

värv

kuldne, sinine

kivid

kaltsedon

Eetiline hõbe

Koostöös 3D printimisega tegeleva Eesti ettevõttega Cloud Factory kasutame vaid eetilist hõbedat ning hoiame kogu tootmisahela selge ja hoolivana. 3D prinditud hõbe tekitab mimimaalselt jääkmaterjali ning võrreldes tavatootmisega kordades vähem CO2. Meie hõbe on 100% taaskasutatud ning saadud kontrollitud tarneahelast, mis on sertifitseeritud Vastutustundliku Ehete Nõukogu (CoC) poolt.

Loe eetilisest hõbedast lähemalt SIIT.

Shopping Cart