fbpx

Mineralia Rock Crystal kõrvarõngad

190.00 

 

Kollektsioon: Mineralia
Pikkus: 3 cm
Kaal: 2 g
Materjal: hõbe, sinine topaas, mäekristall

Sinine topaas aitab arusaada endas peidus olevatel mõtetel ja tunnetel, valgustades teed südames olevale tõele. Selge energia kivi mäekristall on suurepärane vaimse arengu kivi, mis teravdab mõtlemist ja soodustab ratsionaalsust.

Saadavus: Laos

Tootekood: 4743347710619 Kategooriad: , ,

Mineralia kõrvarõngad on selge geomeetrilise joonega ajatud iludused. Hoolimata nende näilisest lihtsusest on iga detail Tanel Veenre poolt disainitud. Selle seeria staariks olevad poolvääriskivid on spetsiaalselt lihvitud ning siis kastitatud väärikasse hõbedast raami. Need kõrvarõngad ei karju tähelepanu järgi, kuid on samas isikupärase ja stiilse puudutusega. Mineralia kivid säravad sama ahvatlevalt ka 50 või 100 aasta pärast. Need on kvaliteetsed kõrgmoe ehted mõistliku hinnaga!

kollektsioon

Mineralia

ehted

kõrvarõngad

värv

kristallne, sinine

materjalid

hõbe

kivid

mäekristall, topaas

Eetiline hõbe

Koostöös 3D printimisega tegeleva Eesti ettevõttega Cloud Factory kasutame vaid eetilist hõbedat ning hoiame kogu tootmisahela selge ja hoolivana. 3D prinditud hõbe tekitab mimimaalselt jääkmaterjali ning võrreldes tavatootmisega kordades vähem CO2. Meie hõbe on 100% taaskasutatud ning saadud kontrollitud tarneahelast, mis on sertifitseeritud Vastutustundliku Ehete Nõukogu (CoC) poolt.

Loe eetilisest hõbedast lähemalt SIIT.

Shopping Cart