fbpx

Uus siidkollektsioon “Les Fleurs du mal”

Tanel Veenre on valmis saanud uue kollektsiooni “Les Fleurs du mal”, mille keskmes on orhidee kujund. Kollektsiooni esitlus toimus sel korral väga erilisises tubateatri formaadis Erinevate Tubade Klubis. Laval oli kaks luuletajat ja 20 modelli, igaüks vapustav karakter.

“Les Fleurs du mal” on minu kõige pikemalt küpsenud kollektsioon. Alustasin ju orhideeõite pildistamisega üle 3 aasta tagasi. Minu jaoks on orhidee olnud alati kuidagi liiga ilus, need õied on ju isegi päriselus nagu AI-ga tehtud 🙂 See pea erootiliselt meelitav vorm, puhtad säravad värvid – neisse võib pilguga eksidagi.”

“Eks sellise etenduse tegemine, nagu nüüd Erinevate Tubade Klubis sai püsti pandud, ikka paras pöörasus ole … Aga minu jaoks on oluline pakkuda midagi enamat kui tooted, mind köidab ikka draama! Panin lavale kaks luulelugejat ja 20 modelli, igaüks vapustav karakter. Mind ikka tohutult tõmbavad küpsed naised – väärikas ilu.

Etenduse teises osas lisasin kõigile modellidele loorid või maskid muutes nad hämaruses ja tossus hõljuvateks kummitusteks. Nõia õpilasena on mul rituaalide ja maagiaga oma suhe, kasutan kunstnikuna sellist atribuutikat, ilu olgu kummastav.”

Show jaoks valmistatud huuled said peale etendust kõige enam vastukaja, see grotesk ja selfie-kultuuri satiir lõikas olulist ajastu närvi. Iluga liialdamine tapab lõpuks ilu, muutub iseenda paroodiaks. Tanel täiendab: “Olles moemaastikul nagu lustiv laps – mul pole ju mingit moehariduslikku tausta – saan lubada endale igasugu vimkasid ning moodi on ju võimatu võtta liiga tõsiselt ;)”

Sellist võimast etendust pole võimalik üksi teha, täname toetajaid ja kaasaelajaid. Peasponsor Solaris, kus suve lõpus ka best of kollektsioonist-maskidest imetlemiseks väljas. Geisha ja Frexenet – aitäh! Maailma parim ilutiim – Aili Puss + Külliki Vunk (Oribe toodetega, Salonshop.ee) ning Reet Härmat (Germain de Capuccini toodetega). Maitsemeeli paitasid Juustukuningad ja Nudist Drinks.

Lavastuse eest eriline tänu eteljaile Valerianile ja Janile, helimängur Markile, ekraani-ilu loojaile IceMindist, Kangadžunglile tumeda loori eest. 

Cärol Ott andis Taneli loomigule viimase puudutuse, parim kaasteeline! Aitäh kõigile abikätele lava taga ja saalis.

Taneli tiim – Anti, Kristel, Mailis, Hansel, Aldo – alati toeks!

Erinevate Tubade Klubi – super koht, Eero & co abivalmidus sulatas südamed. Kõik mööbeldajad ja tehnikud – tänud!

20 õit laval, igaüks isemoodi ilus – Taneli armee – vägevad olete!

Projekti haldas eriti chillilt Cristopher – parim oled!

 

 

Shopping Cart