fbpx

Toorsiidist kleidid

Tanel Veenre Unistuste Kunigriik on sel suve viimasel kuul oma väravad avanud mängulisele toorsiidile. Toorsiid on siidkanga vorm, millel on õrn tekstuur ning iseloomulikud naturaalset värvi juhuslikud täpid. Kangas on keha vastu soe ja pehme lastes nahal hingata, mistõttu sobib see ideaalselt ühe mugava, avara lõike ja taskutega kleidi materjaliks. Taneli uutes 100% toorsiid kleitides on mõnus lesida nii kodus diivanil, kohtuda kohvikus sõpradega, promeneerida rannas või avaldada hoopis koosolekul muljet. 🙂 

 

“Mind kummitas mõte teha midagi hästi avarat, igapäevast ja igale kehatüübile sobivat, kuid samas jäädeks truuks oma värviarmastusele. Need lihtsa lõikega siidkleidid on nagu omamoodi moemaailma kõrvamarjad sobides kõigile ja pakkudes julget värvivalikut.”

“Mustrite disainis lähtusin voogavast 3D vormist ja tulemused on ühtaegu abstraktsed ja samas loodust meenutavad.”

3D mustrid on sündinud koostöös Otto Antsoniga. Disainitud kangad on trükitud spetsiaalselt selle kollektsiooni jaoks. 
Trükitud toorsiid on lastud valmistada India parima tootja juures ning kleitideks õmmeldud Eestis, Räpinas.

Kleitide kinnitused on seljataga väikese stiilse läbipaistva toon-toonis nööbiga.
Püüdsime kleidi lõike hoida minimalistlikuna, et see sobiks võimalikult eri kehatüüpidega ning laseks särada värvidel-mustritel.
Vasakul crêpe de Chine (ehk kreptešiin ehk Hiina krepp), mida kasutame oma kaftanites. Paremal uute kleitide toorsiid.

Toorsiid sisaldab kõiki siidiga sarnaseid omadusi, välja arvatud läige. Kõige loomulikumal kujul on lõngad üsna ebaühtlased, mis annabki kangale kergelt jämeda, kuid sileda tekstuuri ja suurepärase läike.

Kleidid on ühes suuruses ning sobivad igale kehatüübile. Kleite soovitame hooldada ainult keemilises puhastuses.

Shopping Cart