fbpx

Meie Muusad – säravad sõbrannad Halina ja Eva

Sõbrapäeva raames otsisime vahvat sõbrannade paari, kes oma sõpruse, moe ning ehete maailma veidike tutvustaks. Meile jäi silma helkivate roosade juustega Halina, kes rõõmsasti koos sõbranna Evaga olid nõus killukese oma loost pajatama 🙂

Milline on teie lugu?

Eva: Meie sõprus sai üsna ootamatult alguse ja on püsinud väga tugevana sõltumata sellest, kus maailma otsas me parasjagu olnud oleme. 15 (või palju neid aastaid täpselt on, rohkem vist ikka?) aasta sisse on jäänud kõikvõimallikke vähem ja rohkem spontaanseid seiklusi. Üks on kindel, kui vaja luurele minna, siis Halina on selleks kindel kaaslane. 

Halina: Kohtusime, kui töötasime koos ühes ettevõttes. Eval oli sünnipäev ja selle tähistamiseks tundus hästi hea mõte minna Tallinna Loomaaia ööorienteerumisele. Olenemata sellest, et pealampi meil ei olnud 😀 Oli väga tore seiklus ja sellest saigi meie suurem sõprus alguse.

Peale seda oleme koos palju seigelnud. Näiteks oleme koos käinud Archimedese programmiga 10-nädalasel India reisil ja ka seljakotiga Austraalias rändamas.

Kuidas kirjeldaksid oma sõbranna stiili? Kuidas olete üksteise stiili mõjutanud?

Eva: Halina stiil on alati üllatav, tänu sellele on kindlasti minu stiil muutunud veidi pungimaks. Kõik ei pea igav olema, Halina stiilitunnetus on selles võtmes aegumatu. 

Halina: Minu meelest on Eva stiil klassikaline – naiselikud kleidid, kontsad, punane huul. Eva on alati ilus ja naiselik, ja pigem powerwoman ning samal ajal ka natukene punk.

Kummal on rohkem riideid? Kas laenate/vahetate ka omavahel ehteid ja riideid?

Eva: Halinal ilmselt on rohkem. Nii mõnigi sündmus on lahenenud tänu sellele, et olen Halina kapist laenutamas käinud. Teisalt ei ole küsimus koguses, kuivõrd head ja klassikalised rõivad täidavad oma rolli pikalt. 

Halina: Ma täna arvaks vastupidi, olen viimasel paaril aastal väga hoolega oma riideid edasi müünud või ära andnud. See algas just Covidi ajal, kui me kõik olime kodukontoris ja kannad sisuliselt ainult kahte kleiti oma töökõnedes ning kusagil väljas ei käi. Üks hetk vaatad oma riidekappi ja mõtled, et miks mul nii palju asju on? Sellest ajast peale olen hakanud enda asju vähendama, kas edasi müües või ära andes. Ja seda mitte ainult riietega, vaid üldse ka kodumajapidamises olevate asjadega. Kui pole midagi kandnud aasta, time to go 

Kes võiks olla sinu sõbranna stiili-ikoonid?

Eva: See on väga tricky küsimus. Halina ise on ikooniline oma stiiliga. Alati äratuntav ja väljapaistev. 

Halina: Oh, nii keeruline on öelda. Kui ma vaatan klassikalisi stiili-ikoone siis Eva oleks Grace Kelly- kodust lahkudes alati väljapeetud ja kontsaga, klassikaliste hõbe-ehetega või pärlitega.

Mis värv sobib sõbrannale kõige enam?

Eva: Ta kannab alati ükskõik, millise värvi välja. Kuid roheline on esimene värv, mis temaga seondub. Musta armastame mõlemad sarnaselt.

Halina: See on tavaline, et kõik mu sõbrad arvavad, et ma kannan välja kõiki värve. Tegelikult olen ma päris värvitundlik 😀 Aga on kindlasti toone mida ma kannan meeleldi – näiteks roheline, helelilla… vahel isegi roosa on okei, siis on roosade juustega kokku üks tervik, aga teen seda pigem siiski harva.

Evale kindlasti sobivad igasugused värvid, aga eriti hästi klassikaline punane!

Mida tähendavad teie jaoks ehted? Kas teie ehetel on oma lugu?

Eva: Ehete osas oleme üsna ühte masti, neid oleme alati austanud. Pigem hõbe kui kuld. Muus osas piire pole. Läbi aegade oleme ikka nii mõnegi ehte ka vastastikku kinkinud. Ehete kinkimine on tundlik teema, kuid inimest hästi tundes mööda ei saa panna. 

Halina: Ehted on meile mõlemale olulised ning oleme mõlemad ka hõbeda fännid. Paljud Eva ehted on Eesti disaineritelt, pigem klassikalised hõbe-ehted. Hõbe sobib mulle, kuid meeldivad ka värvilisemad ehted – näiteks Tanel Veenre rohelised kõrvarõngad. Kannan neid väga tihti ning ostetud on need Riisaikeli teise ringi poest. Neid lihtsalt ei suutnud sinna jätta! 

Meil on ka ehted, mil meie sõpruse lugu. Olime Indias ehteturul ning tundus loogiline, et kingime üksteisele sõrmused.

Shopping Cart