fbpx

Meie Muusa – vürtsikas Gerli Kai

Gerli Kai jahe ilu ei jäta külmaks. Ta on tiirelnud aastaid moe- ja disainimaailmas nii fotograafi kui ka üha enam sisuloojana. Hetkel maandus Gerli Kai just Pariisi moenädalalt, kus ta assisteeris fotograafe, pildistas moelava ja aitas kuulsatel influenceritel pildisisu luua. Palusime Gerlil avada oma maailma ja stiilitaju olemust.

Gerli, sul on punased juuksed ja hele nahk - kas või kuidas mõjutab see igapäevaselt sinu stiili, värvivalikut? On sul enda lemmik brändid või värvitoonid?

Praeguseks olen oma punase juuksevärvi pausile pannud ning kasvatan välja oma loomulikku värvi. Punased juuksed piirasid riietuse värvivalikut, kuid samas aitas see mul valida minule rohkem omasemaid toone. Lemmikbrändid mul puuduvad, kombineerin riideid vastavalt ajale ja tujule, et tunneksin ennast mugavalt ning kindlat. Talvisel ajal on lemmikuks kõrge kaelusega kampsunid, kuid mulle meeldib ka ennast väljendada näiteks hoopis mõne stiilse komplektiga. Värvitoonidest  on lemmikud nude, elektrisinine,  helesinine, erksam roheline ja lilla. Suur musta ja valge armastaja olen ka.

Palun kirjelda lummavat pildistamist meie siidi ja lumeväljadega ... Kus ja kuidas see sündis?

Lumevälja pildistamine sai teoks Pärnus, minu kalli sõbranna Kati-Liisi abiga, õnneks tuli ta kohe minu ideega kaasa. Armastan ekstreemseid ideid, see jääväli ja Veenre värvid tundusid perfektne kooslus. Lisaks, ei meeldi mulle, kui pilt on tavaline, seega otsin alati erilisi lahendusi.

Fotod: Gerli Kai sõbranna Kati-Liis

Kirjelda meile oma suhet ehetega - kas oled igapäeva ehtekandja? On sul välja kujunenud oma lemmikud?

Igapäeva ehtekandja ma ei ole, pigem kaldun soetama ehteid, mis sobiksid võimalikult erinevate stiilidega. Mulle meeldivad ehted, mida saan kanda nii casual outfit’i kui ka piduliku komplektiga. Jah, mul on ka ehteid erilisemate sündmuste jaoks, kuid kiire elutempo juures eelistan midagi, mida saan kiirelt riietusega sobitada. Suurepärane näide on Tanel Veenre kõrvamarjad, mis sobivad igaks puhuks ning pisike detail annab nii riietusele kui ka näole märgatava aktsendi. Ehetega on ikka nii, et need peavad mind kõnetama. Sel juhul ei olegi vahet, kui pisike või ekstravakantne ehe on. Ma ei karda silmapaistvaid ehteid.

Kuidas sa suudad kahe lapse ja oma erinevate tööde kõrvalt nii ilus, hoolitsetud ja alati särav välja näha? Millised on sinu ilunipid?

Lisaks fotograafi ametile on suurema aja hammustanud ka väga paljud teised püsitööd ja projektid, mis on aja majandamise veelgi kriitilisemaks teinud. (Ma väga tänan!) Kiire elutempo juures teen pidevalt teadlike valikuid, et stressi vähendada. Kui vaja, käin nädal aega pükste ja kõrge kaelusega kampsuniga. Teine hetk on mul tuju ennast üles lüüa ning kombineerin mängleva kergusega kokku midagi stiilset ja erilisemat.  Minu ilunipiks on omada kapis piisavalt omavahel kombineeritavaid riideid, mida saab kihiti kanda, vürtsitades neid ehete, vööde ja jalatsitega. Kombineerides lihtsust ja detaile saab alati luua pilkupüüdva välimuse. Eks emmed teavad, et mitu päeva pesemata juuksed annab kauniks võluda hobusesaba ja lakiga, nagu otse moelavalt maha kõndinud modellil. 

Foto: erakogu

Kuidas säilitad endas enesekindlust ja naiselikkust?

 Ma usun, et enesekindlus on “asi”, mis kasvab meiega pidevalt kaasa. Ma asetan ennast tihti uutesse olukordadesse, mis lasevad mul üha enam kasvada kohtades, kus pean olema julge. Olen noorena olnud pigem tagasihoidlik ja kartlik kuni taipasin, et kui tahan midagi ära teha või millestki osa olla, tuleb asju ise korraldama hakata ning hoopis teisi kaasa kutsuda. Riietuse osas olen aru saanud, et kõige olulisem on tunda ennast mugavalt, sealt tuleb ka enesekindlus. Mugav ei pea tähendama ainult midagi lihtsat ja tavalist. Mugav on see, kui tunnen ennast oma nahas hästi, olgu see ballikleit, teksad või midagi crazy-t.

Fotod: Kevin Pineda

Gerli Kai seljas olevad tooted leiad meie e-poest:

Shopping Cart