fbpx

Meie Muusa – elav vikerkaar Sarah

Sarah on elav vikerkaar – tema värvi- ja mustritetaju on ületamatu. Oleme tänulikud, et meil on niivõrd inspireeriv muusa kaugelt Michiganist, Ameerika Suur järvistu kõrvalt.

Mida stiil ja mood Sinu jaoks tähendavad?

Minu jaoks on mood ja stiil selleks, et väljendada ennast ja kujundada seda, kuidas ma tahaksin, et maailm mind näeks.

Kust leiad inspiratsiooni värviliste rõivaste sobitamiseks omavahel? Millal ja kuidas see värvimustrite hullus alguse sai?

Ma leian inspiratsiooni väga erinevatest kohtadest. Suur osa sellest tuleb kaasloojatelt ja nende isiklikust stiilist. Mõnikord riidetükist endast. Mõnikord täiesti juhuslikest asjadest. Kord sobitusin suurepäraselt Walmarti marjaseinaga, kandes punast, rohelist ja sinist.

Kui peaksid valima ühe lemmikvärvi, mis see oleks? Mis värv Sinu garderoobis domineerib?

Minu lemmikvärv muutub sageli. Ma läbin faase, kuid praegu armastan väga oranži ja rohelist, eriti Kelly rohelist.

Ütleksin, et minu konkreetne stiili areng ja julgus kanda ainult seda, mis mulle meeldib, mitte seda, mida ma arvasin, et mulle meeldima peaks, toimus umbes 2019. aasta mais. Mulle on alati meeldinud värvid, nende kandmine on huvitav. Olen alati armastanud värve ja naljakate asjade kandmist, kuid ma ei väljendanud seda kunagi täielikult. Hakkasin mängima uute stiilidega, muutsin oma fotod palju heledamaks ja värvilisemaks, võrreldes halli tujukusega, mida kõik teised tegid. See tegi mind õnnelikuks, nii et ma laiendasin seda.

Milline roll on Sinu jaoks ehetel?

Ehted on lõbus viis outfiti täiendamiseks ja värvi või mustri lisamiseks. Eriti meeldivad mulle värvikad kõrvarõngad.

Mille järgi omale ehteid valid? Mis on sinu jaoks kõige tähtsam?

Mulle meeldib, kui ehted lisavad kontrasti. Riietusega ühtesulamise asemel valin tihti ehteid, mis eristuvad minu riietusest ning paistavad silma. 

Kas on mingeid värvikombinatsioone, mida eelistad vältida?

Olen avatud põhimõtteliselt igale värvikombinatsioonile. Vahel varjundid ja alatoonid eriti kokku ei lähe, aga üldiselt saan kõigega hästi hakkama.

Millised on Sinu suurimad unistused, mis on veel täitmata?

Mõned eesmärgid, mida tahaksin seoses sisu loomisega saavutada, oleks töötada mõne oma lemmikbrändi sponsoreeritud postituste või sisu kallal. Minu vahetu eesmärk on jõuda Instagramis 10 000 jälgijani, ja ma olen sellele nii lähedal, mis on põnev.

Kui soovid saada osa Sarah hämmastavast värvilisest maailmast, siis jälgi Saarat siin:

Shopping Cart