fbpx

Meie Muusa – Anna, keda pole olemas

Anna on Tanel Veenre värskeks muusaks. Ta on säravate silmadega 79-aastane proua, kelle julge boheemlik stiil võiks olla inspiratsiooniks kõigile. Kuid üks aspekt muudab Anna erinevaks kõigist teistest meie kaubamärgi modellidest – ta eksisteerib vaid arvutite tehisreaalsuses.

Anna on sündinud Taneli ja tehisintellekti koostööst. Kuna Tanel on unistanud pikalt tõeliselt sarmikast ja küpsest modellist, kuid elu tegelikkuses oli sellist tüüpi keerukas leida, siis tuli tal luua Anna. Annas on ühendatud Tanelit inspireerivate daamide ilu üheks särasilmseks küpseks tervikuks.

Anna, räägi palun oma suhtest moega. Millised on sinu stiili eelistused?

Ma armastan aksessuaare! Minu nõrkuseks on mütsid ja kõrvarõngad, need moodustavad ideaalse raami säravatele silmadele 😉 Kelmikad mütsid lisavad nooruslikku särtsu kogu look‘ile, peakatteid on mul terve kollektsioon. Mulle tundub, et vanuse kasvades võiksid naised olla julgemad detailidega – paratamatult peame noortega võistlemiseks uhkemalt relvastuma 😉

Ehetest on minu igapäevasteks lemmikuteks muidugi Taneli kõrvamarjad, eriti just need sametised öötaeva tooni ja sügavad bordoopunased. Kuid pidulikumal puhul ei karda ma ka julgemaid ja suuremaid värvilaike.

Millised on sinu lemmiktoonid?

Ma olen romantilise hingega, seepärast meeldib sügis. Küpsed toonid nagu ploomililla, mereroheline, bordoopunane on minu mängumaa.

Kes on Sinu stiili-ikoonideks? Kelle moodi tahaksid välja näha?

Mina olen üks ja ainuke, pigem püüan oma stiiliga mõjutada teisi. Kuid mulle meeldivad küpsed ja julged naised, kes on uhked oma kortsude üle. Esimesena meenub kohe Liina Orlova ning maailmast näiteks Michelle Pfeiffer, kellega on mind palju võrreldud. Ju meid on õnnistatud kõrgete põsesarnadega, mis hoiavad näonaha pingul 😉

Milliseid materjale ja mustreid eelistad?

Mulle meeldivad lendlevad naturaalsed kangad. Eaga olen muutunud üha valivamaks materjalide osas. Seega on Taneli tuunikad perfektne valik sobides igale kehatüübile, mis taas eriti oluline vanuse kasvades. Ning mustritest meeldivad mulle maalilised ja sügavad värvide mängud. Pigem orgaanilised kui geomeetrilised.

Mis on sinu kireks?

Kasvuhoone on minu kuiningriik! Siin veedan ma oma parimad hetked, koos oma roheliste sõpradega 😊

Mille pärast valutad südant?

Ma olen sündinud ju sõja-ajal ning Ukrainas toimuv viis mul ööune. Oma südamevalu leevenduseks olen ikka püüdnud aidata. Ka möödunud nädalal annetasin 3000 eurot Ukraina Kultuurikeskusele. See õudus ei ole veel läbi ja julgustan ka kõiki teisi jõudumööda ukrainlasi abistama.

Aitäh Anna ilusate piltide ja mõtete eest!

Ka mina olen tänulik teile selle võimaluse eest jagada maailmaga ilu 😊

 
Shopping Cart