fbpx

Suve hitt-toonides dressiseeria on lõpuks kohal

Lõpuks ometi on nad kohal – kokku kaheksas eritoonis, mõnusalt pehmest materjalist dressid, mis sobivad nii sportimiseks kui ka pidulikumaks kandmiseks. Taneli jaoks on see olnud nagu maraton, mille õnnelik finish on lõpuks käes: “Dresside loomise protsess on olnud pikk ja põhjalik. Lõiked, mustrid, 3D mudelid, tootjad, näidised… Alustasin seda umbes aasta eest ja lõpuks ometi on need käes!”

Kõiki meie dresse kaunistavad originaalsed 3D mustrid, mills sündisid koostöös noore disaineri Otto Antsoniga.

Pildid modell Lisandraga sündisid spontaanselt Taneli aias

“Ma olen ise naturaalsete kangaste fänn. Kuigi sünteetikal või segukangal jääks mustrid palju eredamad ja teravamad otsustasin siiski 100% naturaalse puuvilla kasuks. Tark ihu teeb vahet, tunneb ära puuvilla pai. :)”

Esimest korda publikuni jõudsid Mirage pastelsed dressid Lennusadamas toimunud moevaatemängul Miraaž, kus esitlesime neid kummikute ja 3D prinditud kiivritega. PS. miks mitte mõelda kastist välja ning mõnel pidulikumal sündmusel sobitada dresse hoopis kontsadega. 😉

Tanel Säde südame Kristi Pärn-Valdojaga ERKI moeshow žuriis - matching kaftan & dressid. 😉

“Kui sain talvel kätte esimesed näidised siis asusin kohe usinalt kandma – ja neist said kohe mu lemmikud. Eriti need oversized dressikad, nende sees oled nagu turvalises kookonis ja samal ajal on kehal hea vaba olla!”

Muusa Aiki selle suve hitt-tooni dressides - lavendel lööb laineid!

No products were found matching your selection.

Dresse on saadaval neli oversized ja 4 regular fit dressipluusi disainiga. Oversize dressipluuse pakume vaid S ja M suuruses, kuid kuna tegemist on tõesti hästi avara lõikega, siis sobivad need kandmiseks kuni XXL suuruseni. 🙂 Püksid on kõigil tavasuuruses. Oversized disain on naturaalsest paksemast uhutud puuvillast ja sobib ideaalselt kandmiseks ka jahedama ilmaga.

NB! Dresse hooldades tasub silmas pidada, et puuvill võib kaotada pesus veidi värvi. Soovitame dresse pesta õrna masinpesuga max 40°C juures ning mitte kasutada kuivatit.  Triikida madalal temperatuuril.

 

Shopping Cart