fbpx

Moevaatemäng Miraaž

Moevaatemängu Miraaž ettevalmistused osutusid tõelisteks Ameerika mägedeks – eufooria ja õudusunenäod käisid käsikäes. Tänu meie loomingulisele kiir-reageerimisrühmale ilmutas Miraaž end lõpuks Kadrioru Lilleaia asemel Lennusadamas,  kus enam kui 500 meetrit siidi sai siiski lendu lastud.

“Sellise etenduse ellutoomine on paras muskliharjutus … tervik koosneb ju suurest hulgast kihtidest – loomigust ruumikogemuseni, stilistikast meediatööni. Tunnen end õnneliku ja tänulikuna kui kõik need komponendid tervikuks sulavad, mis meenutavad seda vaimusilmas nähtud pilti. Tulemus on ju isegi üllatavam kui kujutluses, sest reaalsusel on omad trikid varuks. ;)”

Moeshow ei saaks toimuda ilma muusadeta, kes elustavad loomingu.
Tänud jagamast oma ilu!

“Minu jaoks olid oluline värvide sulamine üheks tervikuks, liikumine rohelisest läbi türkiisi sinisesse … edasi tuli juurde helelilla, mis muutus tumedaks ja hakkas siis flirtima roosaga. Ning lõpus tulid hõõguvad loojangu värvid – sügavad soojad punased, oranžid, roosad, lillad.”

Taneli hõõguvroosa finaal õunapuu all.
Aitäh Shishile, kes käigupealt meelitas suveöö Lennusadamasse.

“Moeshow on hullumeelne formaat – aasta aega tööd 10-minutilise sära nimel. Aga see hetk on nii tugevalt laetud. Enam kui tuhat silmapaari naelutatud lavale, söömas lugu, mida püüan rääkida kasutades moe ja aksessuaaride keelt. Seekord siis lisaks siidist kaftanitele ka maskide ja dressidega.”

Meie värviliste mustritega täiesti unikaalsete dresside lugu saad peagi lugeda meie blogist ja proovipartii on juba poes saadaval – kahe nädala pärast juba suurem valik kõigis suurusnumbrites.

Sügav kummardus kõigi ees, kes kogunesid eile õhtul Lennusadamas ümber puu – nii modellidele kui vaatajatele. Kõiki ühendamas armastus ilu vastu. Siin üks hetk suurejoonelisest show´st, kus Tanel näitas koos ürgandekate kaasteeliste Karolin Kuusiku ja Aldo Järvsooga oma loomingut. Kuid sellised mastaapsed etendused ei sünni vaid õhust ja armastusest – mis muidugi on ka olulised, eriti armastus. 

Võitmatu disainerite trio – igaüks tuli välja oma nägemusega, oma maailmaga.
Tutvu kindlasti ka Aldo loominguga www.aldojarvsoo.com
ja Karolini omaga www.karolinkuusik.ee.

Suurim tänu sündmuse ohjajale Janne Kloorenile (Stiilikanal) ning Annele, kes hoidis hellalt disainerite kätt kui kõik üle pea kasvas. Tänud sponsoritele: Porsche, Colonna, LHV, Freixenet, myOcco, Happy Aging Reviv, Geisha, Suvi, Balbiino, Tradehouse, Anne&Stiil ja Haage. Tänud kõigile ilutiimi abilistele, kes Piret Soodla ja Gerda Milleri käe all modelle tuunisid. Tänud Liisi Orule ja Katrin Päevakesele lavastuse-mussi eest. Aitäh Kätlinile sots meedia turgutamise eest. Tänud Lennusadamale, kuhu saime üleöö maandumisloa. Ning suur-suur kallistus Shishi Mardile-Taivole, kes manasid välkkiirelt killu Kadriorgu Lennusadamasse.

Taneli värske looming on üleval ka meie uues veebipoes (aitäh Anti, Kristel ja Mailis!) www.tanelveenre.com.

Kõik on oodatud ka meie Roosikrantsi 15 poodi proovima – suveõhtus pole midagi mugavamat kui üks siidine kaftan embamas keha.

Postitame peagi veel pilte rekordsuurest kollektsioonist – elus olgu värvi, luulet ja kelmikaid vinjette.

Emotsionaalsed embused peale etendust… 

Fotod Maksim Toome ja Kalev Lilleorg

Vaata ka Õhtulehe intervjuud Karolini, Taneli ja Aldoga SIIT. 

Kuna paljud on andnud märku, et sooviksid tulla disaineritega kohtuma ja uut loomingut uudistama pigem nädala sees, siis otsustasime teha meie “Mull ja maasikad” õhtu tuleval neljapäeval 16. juunil kell 17-20. Kohal on nii Embassy of Fashion talendid kui ka Karolin Kuusik külalisena. 🙂

Kuid muidugi olete kõik oodatud meie Roosikrantsi 15 esinduspoodi ka harjumuspäraselt E-R 12-18.

Shopping Cart