fbpx

Hippo sodiaagimärgid

Tanel Veenre uus Hippo Zodiac seeria eristub kõigist teistest seeriatest nii kujunduse kui materjalide poolest. Poppides pastelsetes toonides rinnamärkidel on kaubamärgi hingeloomake tiivuline merihobu kehastunud kaheteistkümneks sodiaagimärgiks. 

Hippo Zodiac seeria valmis koostöös Taneli andeka abimehe Hansel Taiga, kes oma tabava disainipilguga Hippod lustlikeks sodiaagimärkideks kehastas. Uurisime Hanselilt veidi tööprotsessi kohta:

Mis osutus disainitöö käigus sinu jaoks kõige väljakutsuvamaks?

Minu jaoks oli kõige väljakutsuvam kroonitud merihobu jaoks ideaalse illustreerimisstiili leidmine, kuna minu eesmärk oli säilitada Hippo maagiline ja kapriisne vaim nii nagu esineb see kõigis teistes kollektsioonides. Sel korral näeb merihobu siiski 3d asemel 2,5d-s.

Kui kroonitud merihobu sobiv stiil ja põhimudel sai leitud, oli ülejäänud protsess superlõbus, mil sain mängida erinevate võtete ja vidinatega, et Hippo sodiaagimärgiks saada. 🙂

Räägi meile natuke disainiprotsessist ja selle meeleolust.

Soovisin, et erksad kõva emaili värvid peegeldaksid rõõmsat ja mängulist disaini, kus üks väike märgike on täidetud paljude tillukeste detailidega. Loodan, et märkidelt pisidetailide avastamine on kandja jaoks huvitav. Tähtkuju sisaldab alati müstilist energiat, nii et isegi selles lustakas rinnamärgis oli minu eesmärk säilitada kosmilise sodiaagi olemus. Ja ennekõike soovisin, et see oleks armas. 😀

Hippo alusvorm + lisatud kroon ja tiivad
Sabade lugu - Kalad 🐠
Disaini lihtsustamine – Veevalaja 💦
Astroloogiakaartide esimene versioon
Astroloogiakaartide lõplik versioon

Olenemata sellest, kas uskuda horoskoope või mitte annavad need lustlikud hobud mõnusa lisandi igale lookile. Kvaliteetsed märgid ei kaota kandes oma sära. Märgid tulevad stiilsel mustal kaardil, koos iga tähtkujuga sobiva sõnumiga sobides ka humoorikaks kingituseks.

Kuni 30. augustini saad nautida Hansel Tai ehteid 
A-galerii šeifis tema soolonäitusel “Aftekas veel tulekul”.

Shopping Cart