fbpx

Üks aasta heategevust

Aasta täis tänulikkust ja headust!

Tanel koos SA Minu Unistuste Päeva vedajate Kristiina ja Avega tegemas saatelõiku Christel Karitsale Ringvaatest. 

“Heategevus võiks olla elu loomulik osa” – Tanel Veenre

Kevad 2020 märgib algust, kui Tanel Veenre kaubamärk alustas teadliku heategevusega. Tundmatust täis tervishoiukriis kujundas selge hoiaku – edasi viib vaid hoolimine ja empaatia. Kui 2020. aasta märtsis käivitus ajutine üleskutse toetada koos meiega Toidupanka ja kriisis enim kannatavaid osapooli, siis aprillis panime aluse püsivale heategevusportfellile. Tanel Veenre kaubamärgi all omandasid mitukümmend ehet head tegeva sisu, mille saadud tulust annetame 20% valitud organisatsioonile.

Tanel: “Heategevus võiks olla elu loomulik osa – kui esmavajadused on rahuldatud on võimalus toetada teisi, kel pole elus nii hästi läinud. Annab see ju ka endale hea sooja tunde. Meie jaoks on oluline kasvatada ka oma klientide teadlikkust – soetades mingi konkreetse Tanel Veenre toote on ju ilus juba ostes teada, et 20% ostusummast läheb mingi konkreetse heategevuse toetamiseks.”

Üle 5500€ koos teiega!

Ligi 5500€ oleme koostöös klientide ja partneritega kogunud heategevuseks esimese aasta jooksul. Koostöös SA Minu Unistuste Päevaga valmis erikollektsioon My Dream Day, mis 2020. aasta kevadel müügitippu tõusis. Veel aasta lõpus aitas haigete laste unistusi täita ilukaubamaja Tradehouse, kes tegi teadliku valiku teha ärikingitused Tanel Veenre ehete näol.

Kate Pill kandmas Tradehouse kaubamajale loodud heategevuslikku erimudelit

“Tradehouse’i puhul kujunes kingituse valimisel heategevuslik aspekt väga oluliseks. Kui selgus, et antud protsessi käigus on meil lisaks ettevõtte töötajate rõõmule võimalus pakkuda ka lisaväärtus heategevusorganisatsioonile, siis oli see üsna kindel otsustus-moment, et sellega tuleb kindlasti edasi liikuda.” – Kate Pill, Tradehouse

2020. aasta heategevusportfellis kogusid valitud toodetelt 20% tulu ka SA Noor Ehe, MTÜ Lapsele Vanemad, MTÜ Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit ja SA Kiusamisvaba Kool.

Toetame aitajaid

2021. aasta väljakutsetega võitlevad eesliinil haiglatöötajad. Andsime läbi Toetame Aitajaid ettevõtmise oma panuse, et väärtustada arstide ja õdede tööd, kes ennastsalgavalt meie inimesi hoiavad.

Saatsime kingituseks 15 paari Kõrvamarju ja 15 Unistuste Kuningriik raamatut väärtuses 1320€. Meil on hea meel näha, et kampaaniaga on liitunud juba 92 toetajat!


Shopping Cart