fbpx

Türkiis ja troopika

Soe sinine on lootuse toon. Puhas, helge, suvine. Kui Tanelilt küsida värvisoovitust, siis tavaliselt pakub ta türkiisi tooni esimesena, sest see on niivõrd universaalne sobides nii blondile kui brünetile, nii heledale kui päevitunud ihule. Türkiis paneb vastandvärvi printsiibil naha elama, põsed õhetama. Tanel murdis sel korral türkiisi nii roheka kui ka sinaka suunas.

Sinakasrohelised kaftanid mitmes eri suuruses ja pikkuses.

Tanelil on pikk armulugu selle tooniga: “Meie kodus on sooja sinakasrohelist tooni olnud kõige enam ka interjööris. See on ideaalne taust klappides kõigega, mis selle ette asetada. Tänaseks on me kodus enam valget ja sinakasroheline on kolinud pigem minu riietusse.”

Rohelise eri varjundid siidkaftanitel – tumedast jahedast kuni sooja salatiroheliseni.

“See on hea toon värvipelglikule algajale – turvaliselt embav ja mitte silma kriipiv. Mina olen seda igal juhul testinud oma dressidega ja töötab suurepäraselt! Ei karju tähelepanu järele, kuid samas liigun ringi nagu helge pilveke. :)”

Kollektsiooni üheks hitiks olid sinakasroheliste mustritega dressid – mugav ja särav valik mõnusaks igapäevaseks olemiseks. 
Dresse ostes palume varuda kannatust, sest uus partii saabub juuni lõpus.

Värvikaart liigub ka jahedama sinise suunas.

Hele türkiis valgega – jumalannade kleidid meie muusade Marleeni ja Anna Pärnoja esituses. Puhvis varrukad lisamas kuninglikkust.

Kollektsioonis on küllastunud mürkrohelist. Pildil kaftan, mida soovitame proovida ka vööga. Ning õlapaeltega kleit Maribeli seljas, mis perfektne eriti palavatesse päevadesse.

Läikivast satiinsiidist paat-kaelusega maani kaftanid on tõelistele kuningannadele – sügavates toonides ja väärikad.

Shopping Cart