fbpx

Täname Sind, president Kersti Kaljulaid

Kersti Kaljulaid on teeninud Eestit igas mõttes väärikalt, olgem talle selle eest tänulikud.

Kui presidentuuri alguses võis tunduda, et kodanikule jääb Eesti esimene naispresident kaugeks, justkui robotlikuks, siis oma tegudega suutis ta kiirelt tõestada, et püüab kujundada Eestist väärikat, kaasaegset, edukat riiki. 

President Kersti Kaljulaid stiil on mõistlik segu rangusest ja naiselikkusest. Selged lõiked, oskuslikult valitud, minimalistlikud aksessuaarid lubavad särada mõtetel ja selgetel väljaütlemistel.

“Olen uhke ja tänulik, et president on kandnud korduvalt ka minu loodud loomingut, mille seas on julge värviga siidist rüüd, meie palavalt armastatud kõrvamarju, kuid ka Titan seeria ehteid, mis on tuntud just oma eriliste omaduste poolest, mille tõttu sobivad nad kandmiseks kõigile!” – Tanel Veenre

“Avaldan austust, lisaks loendamatutele väärikatele ja tarkadele tegudele ning väljaütlemistele, on olnud veel üks suuremeelne samm, president Kersti Kaljulaid on kandnud kohalikku disaini, mis on aidanud tõsta väikeste Eesti kaubamärkide eneseuhkust ja populaarsust.”

Täname siinkohal ka Anu Lensment´i, kelle terav stilisti-silm aitas kõigi nende viie aasta jooksul teha väärikaid valikuid.

Fotod: Press

Meie presidendi lemmikud:

Shopping Cart