fbpx

Pastelne VENUS siidkollektsioon nüüd saadaval

Tanel Veenre uued pastelsed kaftanid ja unenäo-toonides siidpidžaamad

17. mail näevad ilmavalgust uued moekollektsioonid – pastelsed VENUS seeria kaftan-kleidid, lühikesed kleidid ja topid. Ning suurima uudisena Tanel Veenre siidist pidžaamad, mis sobivad kandmiseks nii magamistoas kui ka tänaval!

Avara lõikega siid armastab ihu, see on tunne nagu oleks alasti aga samas eriti šikilt riides. Värsked kaftanid kannavad endas hipi-vaibi sidudes pastelsed mustrid häbitute neoonvärvidega. Lisaks on moekollektsioonis daamide soovile vastu tulles ka V-kaelusega lõiked. Kõigi suurimaks rõõmuks on kleidid endiselt varustatud taskutega. Valik on üleval meie veebipoes kui ka Roosikrantsi 15 esinduspoes. Siidpidžaamad on saadaval alates 1.06.21.

“Siidist pidžaamasid luues oli mul kujutluses mõni superluks vanaaegne rong, umbes selline nagu raamatus “Mõrv Idaekspressis”. Mõnus aristokraatlik jõude-elu, umbes nagu parimas kodukontoris. :)” – Tanel Veenre

Kangad voogavad taaskord unikaalsete mustritega, olles prinditud Suurbritannia mainekamas trükimajas. Tanel Veenre lähtub siidrõivaste tootmisel zero waste ehk nullkulu kontseptsioonist: “Me ei telli materjali kunagi lihtsalt meetriga – kõik trükitud detailid on täpselt tootmisprotsessi alguses välja arvestatud. Värvilised mustrimängud jõuavad siidile läbi digitaalse kangatrüki, mis on hetkel kõige keskkonnasõbralikum tehnoloogia kanga töötlemiseks.

Visuaalid:
Fotograaf: Julia ShashkinaVideokunstnik: Lui´s Braula Reis
AD: Tanel Veenre
AD assistent: Mark Dorfmann
Juuksed: Külliki ja Katri (Aili Puss Education)
Meik: Maret Ubaleht
Modellid: Anne Mari (AL Models), Agata (ICON)Tänusõnad BLRT’le ja Noblessnerile ning Ann Virkusele.

Shopping Cart