fbpx

Meie Muusa – sulnilt särav Karolin

Lust oli vaadata, kuidas Karolin Kippasto kandis meie ehteid ja julgeid värve välja Miss World võistlusel Puerto Ricos. Tema klassikaline ilu ja särav naeratus naelutasid kõik pilgud.

Karolin kandmas Taneli Earberries seeria kõrvamarju

Karolin, palun kirjelda oma igapäevast riietumise stiili. Millised on märksõnad? Mis on Sinu lemmikvärvid ja -kaubamärgid?

Igapäevaselt kannan ma palju pastelseid toone, mis on kolmes erinevas toonis, kuid mõnikord proovin ma katsetada ka julgemaid värve, nagu erkpunane, türkiissinine ja sädelev roosa. Märksõnadeks minu igapäevase riietumise stiili puhul on lihtsus, puhtus ja naiselikkus. Kannan enamasti ümber keha vormivaid riided, mis rõhutaksid naiselikku figuuri. Ma olen avastanud, et viimasel ajal satub mu kappi palju roosa kulla toonis olevaid riideesemeid, kuid aastaid olen ma lemmikuimaks pidanud erkpunast värvi. Siiani on mu kappi sattunud väga palju erinevaid kaubamärke, mille puhul ma järge pidada ei oska, kuid tuntumaid kaubamärgid nendest on kindlasti Calvin Klein, Guess, Burberry ja Hugo Boss.

Mis on sinu stiili salarelvaks kui tahad panna kõik inimesed ruumis endale järgi vaatama?

Ma ütleks, et sellisel juhul peaks riietel olema mingi eripära, mis paneb inimesi huvi tundma ja vaatama. Heaks näiteks siinkohal võiks olla Laura Põldvere, kes julgeb oma stiiliga massist erineda, mõelda kastist välja ja kanda moodi teisiti või uutmoodi. Seda tõestab ka see fakt, et alati, kui ma tema kostüüme Miss World`i võistlusel kandsin, tulid inimesed minu juurde mu outfit’i kohta küsima  ja sain ka üllatavalt palju komplimente.

Teiseks nipiks pean ma erksaid värve, mis peaksid kokku sobima nahatooni ja juuksevärviga. Erksaid värve kombineerides on efekt isegi kahekordne, kuid toonid peaksid kindlasti omavahel sobituma.

Karolin Puerto Ricos kandmas Tanel Veenre Comet seeria rohelisi tutikutega kõrvarõngaid

Teame, et koroona tõttu jäi paraku Miss Worldi finaal ära, kuid millisena jääd seda missikarusselli meenutama?

Eelkõige olen ma meeletult tänulik selle kogemuse eest. Sain sealt juurde palju tuttavaid, inspiratsiooni ning julgust mõelda ja unistada suurelt. Võistluse jooksul tekkinud kokkuhoidvus ja üksteise aitamine jääb mulle samuti kindlasti meelde. Olin ümbritsetud niivõrd tugevatest ja ilusatest naistest, kes hoolisid ise omavahel võisteldes ka üksteiste heaolu eest, mida oli tõesti südantsoojendav kogeda.

Karolin säramas Miss World võistlusel koos teiste võistluse kaunitaridega

Julged jõulised värvid on võimalus jääda punasel vaibal silma… Kust võtad Sina julguse kanda kõige eredamat punast või kollast?

Mulle on väikesest peale meeldinud tugevalt silmatorkavad värvid, kuigi ise kipun neid pigem harva kandma. Kui tekib võimalus punasele vaibale minna, või ka kuskile muule pidulikumale üritusele, siis minu eesmärgiks on ikka alati silma paista ja tunda end selles ruumis säravana. Eks iga naine tunneb seesmiselt, kas ja kuidas tema tahaks seltskonnas välja paista ja end oma nahas tunda. Mulle kuidagi kohe meeldib end “püünele visata” ning ollagi silmapaistev. Ma lihtsalt naudin oma mugavustsoonist väljas olemist.

Karolin säravas punases kandmas Tanel Veenre kõrvaehteid kollektsioonist Fruits Of Paradise

Milline on Sinu suhe aksessuaaridega? Kas sul on näiteks mõni oma talisman, õnnetoov ehe või kingapaar? 😉

Üldiselt kannan ma kulda ja pärlkõrvarõngaid, mida kombineerin oma igapäevase outfiti`ga. Mul on ka üks käekell, mida igapäevaselt kannan, mille valisin välja just sellise, et see sobiks kokku kogu minu kapi sisu, aga ka minu olemusega. Eriüritustel kannan ma erinevaid ehteid ning panen aksessuaaridele rohkem rõhku.

Tegelikult on mul alati kotis kaasas paar kivi, mille andis mulle eelmisel aastal Marilyn Kerro. Neid enda läheduses hoides saan uskuda ja loota, et need aitavad mul saavutada edu. Kusjuures huvitav fakt on see, et Marilyn Kerro ennustas mulle, et edu saavutan ma välismaal, ja just USA’s, mida ma tol hetkel üldse uskuda ei tahtnud, kuna USA poole pole ma kunagi vaadanud ega ihaldanudki sinna reisida. Aga tema teadis seda kõike juba varem ja ütles mulle, et kui USA’sse lähed, siis võta need kivid endaga kaasa. Ja seda ma ka tegin. 😀

Karolin Puerto Ricos kandmas Tanel Veenre Comet seeria kõrvarõngaid

Millisena näed end 10 aasta pärast? Milline oleks Sinu unistuste päev siis?

Kunagi ei oska ju tulevikku ette ennustada, sest elu viskab ikka ette erinevaid valikuid ja teid, mida mööda minna. Kuid üldisemalt mõeldes sooviksin ma, et mul oleks tulevikus selline töökoht, mis võimaldaks mul pidevalt areneda ja oleks sealjuures ka piisavalt mitmekesine. Ma loodan, et kümne aasta pärast on mul olemas ka oma pere, kelle juurde koju pärast pikka tööpäeva minna. Ei teagi nüüd ette ennustada, kas lähen tõesti elama USA’sse. Eks elu näitab, ja eks näis, kui palju edu mul veel Marilyn Kerro ennustuste järgi USA’s olema peaks. Kindlasti olen tuleviku osas põnevil ja ootusärev.

Ela Karolini tegemistele ja unistuste poole liikumisele kaasa tema Instagramis. 🙂

Need Tanel Veenre ehted said koos Karoliniga käia Puerto Ricos Eesti ilu ja ehtekunsti esindamas ning on saadaval ka meie e-poes:

Shopping Cart