fbpx

Meie Muusa – õrn ja naiselik Isabel

Isabelist kiirgab küpset salapärast vaatamata tema noorele eale. Taneli sooviks oli sügiseses seerias jäädvustada kedagi, kelles oleks klassikalist ilu ja naiselikke kurve. Isabel meenutab oma pronksikarva jume ja ideaalse profiiliga mõnd antiikmaailma jumalannat ning sobis nõnda ideaalselt meie sügiseseks muusaks!

Sinust on saanud üks armastatumaid modelle nii pildistamistel kui catwalk`il. Kuidas sa sattusid modellindusse?

Modellindusse sattusin ma nii, nagu ilmselt ka paljud teised noored tüdrukud. Mind joosti tänaval jalust (piltlikult loomulikult). Olin päris pisike, nimelt 13-aastane, kui sellesse maailma sattusin. Isiklikus plaanis on aidanud modellindus mul üle saada paljudest hirmudest, olen muutunud enesekindlamaks ja kasvatanud endale paksu naha. Lisaks on see tõesti viinud mind kokku ägedate ja inspireerivate inimestega, nagu Tanel. 😉

Ettevalmistused pildistamiseks, meik ja soeng Paul Holmberg.

Mainisid pildistamisel, et püüad vaikselt leida mustale oma garderoobis alternatiive. Kui edukalt kulgeb musta välja puksimine? 😉

Musta ignoreerimine oma garderoobis on minu suurim nõrkus. Must on mugav, ajatu ja alati stiilne. Ühtlasi on see justkui kindla peale minek, aga tõsi, aeg on muutusteks ja mugavustsoonist väljumiseks. Avasin oma garderoobi uksed värvile, eriti pastelsetele ning heledatele toonidele. Eks me näe, kuidas sellega edeneb. 

Isabeli lemmik, must ja aegumatu kaftan

Milline on sinu ja aksessuaaride suhe? Millised on lemmikud?

Aksessuaaride näol otsin alati midagi minimalistlikku. Litri ja sädeluse olen pannud keskeakriisi ootele. Ma armastan ehteid ning olen soovinud, et kõik, mida endale külge riputan, kannab minu jaoks olulist väärtust. Tuleb meeles pidada, et ehetel on meeletu jõud.

Sa seisad peagi oluliste valikute ees – kuhu peale keskkooli lõpetamist edasi. Mainisid siirast huvi õigusteaduse vastu … Millest selline valik? Kui oluliseks pead õiglust üldse elus?

Olen alati huvi tundnud õigusteaduse vastu, see on miski, mis sütitab ja tekitab minus suurt elevust. Tugev õiglustunne, sihi- ja meelekindlus on siinkohal minu eelised. Ühtlasi arvan, et õigusteadus avab noore inimese jaoks paljud uksed.

Kui palju on sind ilu elus edasi aidanud? Kas on olukordi, kus tunned, et see on sulle andnud eelise? Või samas – on see mõjunud hoopis koormana või tekitanud inimestes eelarvamusi?

Olla noor enesekindel naisterahvas, see on tugevus, kindlasti. Kas see aga eelis on? – Seda ma ei tea. Ma hindan ilu, nii inimestes, nende loomingus, kõikjal. Kuid loodan väga, et nad on võimelised ka fassaadist kaugemale nägema. Suutelised nägema inimest kena näolapi taha. See on miski, mida hindan veelgi enam. 

Shopping Cart