fbpx

Meie Muusa – graatsiline Anne Mari

Pildistamine sinuga on lust – kuigi meie mõlemad pildistamise päevad olid pikad ja väsitavad, siis ei olnud Sa kordagi viril või väsinud. Igas hetkes oli tunda, et annad endast maksimumi, tajud hästi meie ootusi ja samas iseenda parimaid nurki ning tugevusi. Kuidas hoiad end pildistamistel erksana? Millele mõtled?

See on lihtne, sest naudin iga hetke sellest tööst! Mul on põnev teha koostööd andekate kunstnike, disainerite, fotograafidega ja kõigi teistega, kes loomeprotsessis osalevad. Koos loomine sütitab ja inspireerib mind. Ma ei pane päeva pikkust selles töös tähele, kui saan aidata kunstnike loomingu sündimisele kaasa ja saan olla osa sellest. Püüan alati anda endast maksimumi, ei taha minna lati alt, püüan olla abivalmis ning vastutulelik ja viisakas.

Kuidas sattusid modellindusse?

Modellinduses olen nüüdseks olnud 3 aastat. Sattusin nii, et mind peatati tihti tänaval erinevate agentide poolt ja kutsuti modelliks. Algul olin väga skeptiline, aga siis otsustasin siiski proovida. Valisin agentuuri, läksin kohale ja läks nii, et ajakirja pildistamine lepiti minuga kokku siis kohe juba järgmiseks päevaks. Järjest avanesid uued võimalused ja olen teinud väga huvitavaid töid.

Kirjelda oma stiili – kuidas teed otsuseid? Mida on Sinu riidekapis kõige enam?

Minu stiili iseloomustus oleks “smart-casual”. Kannan üpris palju tumedaid toone ja mingil põhjusel on must alati riidekapis ülekaalus. Kõige rohkem leidub seal kõrge kaelusega sviitreid. Nendega saab alati kindla peale minna, need on meie kliimas ideaalsed, sobivad päevasteks toimetusteks, aga samas saab neid lihtsate detailidega (näiteks koos mõne kauni Taneli kaelakee/kõrvarõngastega või mõne pintsakuga) kanda ka pidulikel puhkudel. Selline sviiter sobib nii seeliku kui pükstega, kuigi pean ütlema, et olen ise enam pükste kandja. Olen olnud ka rõivastega katsetaja. Näiteks on mulle meeldinud kanda isa suuri T-särke koolipükste peal või siis lisada kõrge kaelusega sviitrile või maikale mõni eriti lohvakas meeste triiksärk, millel panen kinni ainult ülemise nööbi. Ja kõigil oma sõrmikutel olen sõrmeotsad ära lõiganud (oma ema meelehärmiks), aga nii on lihtsalt mugavam. Siis ei pea näiteks telefoniga helistades kindaid koguaeg käest võtma ja lisaks näeb see hea välja.

Kas on aksessuaari/rõivaeset, mida sa mitte mingil juhul ei kannaks?

Ikka on asju, mis ei ole „minu“, näiteks teatud tüüpi vatijope (inglise keeles tuntud kui puffer jacket). Mulle kuidagi kohe üldse ei istu need. Ka miniseelik ei ole minu teema ega ka lateks ja loomamustrid.

Sa õpid VHK viimases klassis, pea Sul lõikab ning kohe on tulemas murranguline valiku tegemise hetk Sinu elus. Maailm on Sinu ees valla – kuhu suunas tüürid?

Jah, hetkel olen tõepoolest lõpetamas VHK teatriklassi. Ma olen üks neist, kes ujub veel kusagil hämaras udus ja päris täpselt isegi ei tea, kuhu edasi õppima suunduda. Aga olen mõtteid mõlgutanud ja kaalunud õigusteadust või majandusteadust. Need kõnetavad momendil. Samas ka biotehnoloogia tundub põnev. Kahesõnaga – olen otsingutel.

Jaga üht suvega seotud unistust.

Tahaksin sõpradega koos teha suvel autoga ringreisi. Ööbida randades või parkides, külastada muuseume ja kontserte. Eks näis, kas koroona lubab. Püüan võtta suvest kõik, mida võtta annab!

Shopping Cart