fbpx

Meie Muusa – androgüünne Jaan

Jaan on nähtus ja oma kogukonna ikoon. Klassikalise tantsu taustaga poiss kompab soo piire ja teeb muusikat, mis kõnetab tema põlvkonda.

Sa oled klassikalise balleti taustaga – kuidas sattusid tantsimise juurde? 

Ma olen tantsinud väga varasest noorusest, mistõttu viisid mu vanemad mind umbes 11-aastasena balletikooli katsetele. Sain sisse ning peale seda ongi tants olnud minu elu. 

Mida sulle annab liikumine ja tants? Räägi enda ja keha suhtest.

Mulle meeldib liikuda ja liigutada. Kuna klassikaline ballett on vägagi piiratud, siis olen üha enam hakanud nautima oma improvisatsiooni. Mulle meeldib panna hullu, kutsun seda ise hard rockiks. 😉

Sa oled oma areenil legendaarne stiili-ikoon, mõnusalt nonchalant ja gender fluid … räägi oma stilistilistest eelistustest. Mille põhjal teed oma valikuid? Kuhu liigitaksid iseend stilistiliselt?

Tänud!;) Tunnen end osana mittebinaarsest kogukonnast. Ma naudin kui inimesed peavad mind naiseks ja mulle meeldib näida androgüünsena, sest mulle meeldib ajada inimesi segadusse. 🙂

Tundub, et indie pop on sinu skene – väljendad end muuseas ka muusikas- videos 5HORSES ja Antonina Ho nime all … Miks sa seda teed?

Mulle pakub naudingut enese väljendamine läbi muusika. Armastan mängida elektroonilise muusikaga ja sellest midagi huvitavat välja pigistada. Muusika on minu jaoks vabadus.

Sinu modelli-karjääri kõrghetk oli Gucci show´l osalemine .. räägi palun sellest kogemusest lähemalt.

See oli parim elamus minu elus. Show toimus Roomas ja armusin ka sellesse linna. Kõik kokku oli unelma täitumine, suur ime.

Kirjelda üht unistust selleks suveks … 

See polegi niivõrd unistus kui eesmärk. Ma tahaks kolida aastaks kuhugi mujale, et kasvada ja kogeda. Ma tahaks proovida oma elus midagi värsket.

Shopping Cart